שתף קטע נבחר

איך להיכנס למסיבה ולצאת עם בחור

המטרה: לצאת מהמסיבה הבאה עם בחור. האמצעים: מוכשרים ברגע זה ממש. הסודות לתפיסת גברים באירועים

לפני הכל: בררי האם הבחור שעל הכוונת שלך הגיע למסיבה לבדו. חבל להשקיע את מיטב קסמייך בבחור, שבחצות יתנשק עם אחרת.

 

לבשי את הבגד הכי הורס שיש לך בארון, זה שיגרום לך להרגיש שאף אחת אחרת לא יכולה עלייך, כי בואי נודה בזה: כדי לצאת ממסיבה עם בחור באמתחתך את צריכה להיות מצוידת בכל הביטחון העצמי שאת יכולה לגייס.

 

טפטפי על הבגדים שלך (ואם את אופטימית גם על המצעים), שמן ארומטי מעורר תשוקה. גם אם זה לא יעזור, זה בטח לא יזיק. קרן לפלר, מרצה במכללה לרפואה משלימה "ג'נסיס", ממליצה על השמנים ילנג-ילנג, נרולי וסנדלווד כמעוררים מיניות. שמן ברגמוט יעלה לך את מצב-הרוח ושמן יסמין יעזור לך לזרום באהבה ולהתחבר אל פנימיותך.

 

פגשת את הבחור? הסתכלי לו עמוק בעיניים. המומחה לשפת הגוף גבריאל רעם מסביר: "מדובר בתנועה המשלבת מבט מזווית העין הצדה תוך כדי הרמה קלה של הגבות. המבט הצדי בוחן את הגבר כדי להסגיר עניין ברור והרמת הגבות משדרת ידידות ופותחת את העיניים. מבט מושפל וצדי משיג אפקט טוב וכן המבט הממושך בעיניים חצי עצומות, הנחשב למתגרה".

 


שמו של אדם הוא הצליל הערב ביותר לאוזנו. צילום: index open

 

גברים נמשכים לנשים שמרגישות טוב עם עצמן ואוהבות את הגוף שלהן (על כל הפגמים והקילוגרמים העודפים) – ומשדרות את זה. איך להיראות בטוחה? רעם: "זקפי את קומתך, כאילו מישהו מושך אותך למעלה בשיער. ואם את מעוניינת בגבר, אל תישארי מרחוק. תעברי לידו באקראי, וסדרי את השיער. מחקרים מלמדים כי גברים יוזמים רק כאשר נשים מאותתות להם שהם לא יידחו על הסף".

 

הוא אמר לך מה שמו? חזרי עליו. לדברי תמי לנצוט-ליבוביץ', מנכ"ל "ליתם מנרס – בית הספר לנימוסים והליכות", שמו של אדם הוא הצליל הערב ביותר לאוזנו. בצורה כזאת, תחזקי את ביטחונו, ותגידי לו בלי מילים: "אכפת לי ממך".

 

עשי הפסקה באמצע השיחה. לכי לשירותים, הסתובבי כדי לתת את כוס היין שלך למלצר המסתובב, גשי לבר. תני לו להתגעגע.

 

אל תתני למוסיקה הרועשת לבלבל אותך. כשהוא פונה אלייך בשאלה, עני לו בטון נמוך וחרישי ככל שתוכלי. שיתאמץ.

 

במהלך השיחה אמצי את תנועות גופו והבעות הפנים שלו. קשה להאמין, אבל זה עובד, ונותן לבן שיחך תחושת אינטימיות חמימה.

 

אוי-ואבוי, את מסמיקה? אל תתביישי, דברי על זה. לנצוט אומרת שזה גם ייתן לך נקודות וגם ישבור את המבוכה.

 

געי בו. לא, לא להתנפל עליו, עדיין, אבל מגע קל ולא מחייב, שיכול עדיין להתפרש לשתי פנים – כמו הנחת ידך כבדרך אגב על זרועו – יגרום לו להבין שאת מעוניינת.

  

עצת זהב (שתוכיח את עצמה ברגע האמת): כשאתם מתחילים לדבר, דברי לאט וקחי נשימות ארוכות ועמוקות, אחרת את עלולה לבלוע מילים מרוב התרגשות (בשל ההורמונים שהשתחררו הרגע אל כלי הדם שלך).

 

מעת לעת, ערכי פסק זמן להערכת מצב: האם הוא משתף פעולה? אם הוא מתעלם ממך, אם הוא מזיז את הראש בחוסר עניין כשאת מדברת, ואם הוא לא נענה לאיתותים הסמויים שלך (אותו חיוך ביישני, למשל, שראוי לתגובה של התפעלות, לא פחות!), עברי הלאה.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המטרה: הבחור. האמצעים: מגוונים
צילום: index open
לאשה בפייסבוק
מומלצים