שתף קטע נבחר

זעזוע בקצרין: זו רעידת אדמה

מכרים של החשוד ברצח תאיר ראדה קיבלו בזעזוע את הידיעה על כך שהודה ברצח. "הייתי בטוח בליבי שהוא האחרון שיכול לבצע מעשה כזה", סיפר אחד מהם. ראשי הרשויות בגולן: דבר לא יוכל להקהות את הכאב והצער

"אנחנו מזועזעים מהידיעה שרומן מעורב ברצח הזה. זו רעידת אדמה קשה לעיר קצרין", כך אמר הערב (יום ג') ל-ynet רונן חזן, עובד בחנות מוצרי בנייה המכיר היטב את החשוד ברצח, רומן זדורוב. "אני גר פה מ-1990 ואני לא זוכר מקרי פשע קשים כמו הרצח הזה", הוסיף.

 

עוד בנושא:

 

חזן, סיפר על החשוד ברצח תאיר ראדה כי "רומן נהג להיכנס אלינו מפעם לפעם, הוא פשוט עבד איתנו. מדובר בבחור שמתקשה לדבר עברית והייתי בטוח בליבי שהוא האחרון שיכול לבצע מעשה כזה. רק לפני כמה חודשים נולד לו תינוק. מדובר במשפחה שהדבר האחרון שאתה יכול לקשור אליהם זה פשע".

 

זדורוב, תושב קצרין נשוי ואב לתינוק בן חודשיים, הגיע לקצרין לפני כחמש שנים. הוא מועסק בחברת קבלנית, ועסק באחרונה בריצוף ובשיפוץ מקלטים ומרתפים בבית הספר. כמו שני עצורים הקודמים שנעצרו ושוחררו, נעצר זדורוב בשל קרבתו לזירת הרצח, והכחיש תחילה את המיוחס לו. אלא שמעצרו הוארך.

 

במהלך חקירתו המאומצת טען זדורוב כי בעת שעסק בעבודות בבית הספר התגרתה בו תאיר וגידפה אותו כיוון שסירב לתת לה סיגריה. לאחר שלא הסכימה להתנצל, הודה כי גמלה בליבו ההחלטה לשלוף סכין ולרצוח אותה.

 

ראש מועצת קצרין, סמי ברלב, אמר הערב כי השבועיים שחלפו מאז הרצח, היו הקשים ביותר מאז החל לכהן כראש מועצה, לפני יותר מ-30 שנה. "אני מרוצה מכך שהמשטרה פיענחה את המקרה, משום שכעת ניתן יהיה להתחיל בתהליך הריפוי והשיקום. זהו רצח נורא, אך מדובר במעשה של יחיד, מטורף. יש לנו קהילה טובה ובית ספר טוב, ואני מאמין שנצליח להתגבר, לשקם והאור ינצח את החושך הזה".

 

בהודעה שפרסמו ראשי הרשויות בגולן נאמר: "אנו מודים למשטרה על מאמציה האינטנסיביים שהביאו ככל הנראה לתפיסתו של רוצח אהובתנו, תאיר ראדה ז"ל. דבר לא יוכל להקהות את הכאב והצער, תפיסת הרוצח תסייע לכולנו להתמודד ותשים סוף לתחושת אי הוודאות בה היינו שרויים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ודים דניאל
החשוד, רומן זדורוב
צילום: ודים דניאל
מומלצים