שתף קטע נבחר

קרדן נדל"ן ורסידו יקימו 1200 דירות בבאר יעקב

קרדן רכשה מחברת רסידו זכויות לבניית 60 דירות תמורת 1.4 מיליון דולר וכן עסקאות קומבינציה לבניית 1100 דירות נוספות. שיווק הפרוייקט צפוי להתחיל במהלך 2007

קרדן נדל"ן, חברת בת של קרדן ישראל, חתמה אתמול על מזכר עקרונות עם חברת רסידו לפיו יקימו השתיים במשותף 1200 דירות על קרקעות פרטיות בחלק המערבי של הישוב באר יעקב.

 

ניהול הפרויקט לרבות השיווק והמכירות יבוצע על ידי קרדן נדל"ן. החברות מעריכות כי ניתן יהיה להתחיל בשיווק הפרוייקט במהלך 2007.

 

על פי העסקה רוכשת קרדן מרסידו 50% מזכויותיה - שהן קרקעות להקמת 60 דירות וכן עסקאות קומבינציה ל-1100 דירות נוספות. 

 

החברות סיכמו כי קרדן תכנס לנעליה של רסידו בעסקאות הקומבינציה וכן תשלם 23 אלף דולר בעבור הקרקע של כל דירה  ( 1.4 מיליון דולר). בנוסף תקדים קרדן תשלום היטלי פיתוח בסכום של 10 מיליון שקל. החברות גם הסכימו על מנגנון לתשלום פרמיה על פי תוצאות הפרויקט והצלחתו.

 

תוכנית המתאר, הצפוייה לקבל אישור בימים, אלה מגדירה במתחמים בנייה רוויה בצפיפות נמוכה וכן יחידות דיור צמודות קרקע.

 

בבאר יעקב מתגוררים כיום 9,000 תושבים. לפי תוכניות המתאר עתידה העיר לגדול ל-50 אלף תושבים בעשור הקרוב.

 

איתן סורוקה יו"ר קרדן נדל"ן "העסקה משתלבת היטב במדיניות קבוצת קרדן להרחבת פעילות הנדל"ן בישראל והחברה ממשיכה לבחון עסקאות נוספות בתחומי המגורים והמשרדים. בקרדן מאמינים כי בזכות המיקום האטרקטיבי של הישוב, מערכת התחבורה (כביש 431 והרכבת), עתודות הקרקע ותנופת הבנייה המתוכננת בישוב בשנים הקרובות, עתידה באר יעקב למשוך אליה משפרי דיור וזוגות צעירים מכל ישובי הסביבה."

 

קרד"ן נדלן מקבוצת קרדן מנוהלת על ידי תמיר דגן ועוסקת בייזום ובניה בתחום המגורים והמשרדים בישראל. החברה מעורבת כיום בהקמת למעלה מ-2500 דירות ברחבי הארץ.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר
איתן סורוקה יו"ר קרדן נדל"ן
צילום: צביקה טישלר
מומלצים