שתף קטע נבחר

עכשיו זה סופי: yes מורידה את "סטאר וורלד"

יומיים לפני תחילת העונה השישית של "אמריקן איידול" ירד מהאוויר הערוץ שמשדר אותו בשידור ישיר. רק ב-yes

ביום שני, ה-15 בינואר, תסיר חברת yes את ערוץ סטאר וורלד מלוח השידורים, אחרי שלא הגיעה להבנות עם הערוץ לגבי המשך ההתקשרות עמו. ערוץ BBC פריים, המתורגם לעברית, יישאר לעת עתה חלק מחבילת הבסיס.

 

מועד הסרת הערוץ נופל בעיתוי לא מוצלח לאוהדי התוכנית "אמריקן איידול": יומיים לפני תחילת העונה השישית שלה, המשודרת בשידורים ישירים בערוץ.בנוסף, הערוץ ייעלם מלוח yes מספר שבועות לפני התאריך המיועד לשידור הסדרה "גיבורים" (31.1). הסדרה לא היתה אמורה להיות משודרת בגרסה המזרח תיכונית של הערוץ, אלא בערוץ סטאר וורלד אסיה. בגרסה של הערוץ הנקלטת בישראל תשודר במקום "גיבורים" העונה האחרונה של "המתמחה" עם דונאלד טראמפ. כעת ישנה תוכנית להקדים את שידור הסדרה "גיבורים" גם בגרסא של הערוץ המשודרת בארץ. "אמריקן איידול" ו-"גיבורים" נחשבות לשתיים מבין הסדרות המצליחות בארה"ב. 

 

חברת HOT לעומת זאת תמשיך לכלול את הערוץ בחבילת הערוצים שהיא מציעה למנוייה. לכן, מי שמנוי ל-HOT יוכל לצפות כרגיל בשידורים הישירים של העונה החדשה של "אמריקן איידול". מנויי הלוויין יאלצו לצפות בתוכנית הפופולרית באיחור של יומיים, בימים שישי ושבת, שכן היא תשודר בערוץ HOT3, הנקלט גם ב-yes. עתידו של BBC פריים ב-HOT עדיין לא ברור. 

 

yes העלתה בחודש האחרון שני ערוצים חדשים - France 24 ואלג'זירה אינטרנשיונל ודחקה את סטאר וורלד מאפיק 27 לאפיק 270 הנידח. אז נמסר כי אין בכוונת החברה להוריד את הערוץ מהלוח. מ- yes נמסר כי לקוחותיה יוכלו לצפות במרבית הסדרות המשודרות בסטאר וורלד בערוצים השונים, כשהן מלווות בתרגום לעברית.

 

רון אילון, מנכ"ל yes, מסר: "בחודשים הקרובים צפויים לעלות ב-yes ערוצים נוספים המותאמים לבקשות והצרכים של לקוחותינו, זאת לצד מגוון סדרות אשר יעלו בערוצים הקיימים".

 

ערוץ סטאר וורלד השייך לרשת STAR TV הינו ערוץ טלוויזיה בשפה האנגלית המשדר בדרום מזרח אסיה ונקלט גם בארץ. לוח המשדרים שלה מורכב מסדרות אמריקאיות ובריטיות רבות כמו "עקרות בית נואשות", "פרקינסון", "חברים" ו"משפחת סימפסון".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
"אמריקן איידול". לא בשידור ישיר
צילום: רויטרס
לאתר ההטבות
מומלצים