שתף קטע נבחר

רותי לבייב - מנהלת חט' הקניונים באפריקה ישראל

רותי לבייב-יליזרוב, מנכ"ל קניון רמת אביב, תחליף בתפקיד את אחותה, צביה לבייב-אלאזרוב שתמשיך לשמש כסמנכ"ל השיווק של אפריקה ישראל וכדירקורית בקבוצה

בתו של איש העסקים לב לבייב, רותי לבייב-יליזרוב, מנכ"לית קניון רמת אביב, מונתה היום (א') למנהלת חטיבת הקניונים של חברת ההשקעות אפריקה ישראל שבשליטת אביה.

 

רותי לבייב-יליזרוב תחליף בתפקיד את אחותה, צביה לבייב-אלאזרוב. צביה תמשיך לשמש כסמנכ"ל השיווק של אפריקה ישראל וכדירקורית בקבוצה.

 

באפריקה-ישראל מסבירים כי רותי מחליפה את צביה בשל רצונה של זו להעמיק ולחזק את פעילותה כסמנכ"לית וכדירקטורית ולפתח את פעילותה הקבוצה בחו"ל.

 

רותי לבייב-יליזרוב עובדת בקבוצה 7 שנים, מתוכן 4 שנים בתחום הקניונים ולפני כן 3 שנים כמנהלת מכירות אזורית בחטיבת המגורים של אפריקה ישראל. 

 

"הניסיון והידע המקצועי שצברה רותי לבייב-יליזרוב במהלך שנות פעילותה בקבוצה יתרמו לחיזוק מעמדה של קבוצת הקניונים", אומר מנכ"ל אפריקה ישראל, ארז מלצר.

 

קבוצת קניוני אפריקה ישראל כוללת את קניון רמת אביב, קניון סביונים, קניון תלפיות בירושלים, קניון הסיטי סנטר בחיפה ומרכז דן פנורמה, ועומדת לכלול גם את קניון נצרת הנמצא בשלבי הקמה. 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רותי לבייב-יליזרוב
צילום: מירי דוידוביץ
צביה לבייב-אלאזרוב
צילום: יריב פיין
מומלצים