שתף קטע נבחר

רץ ברשת: מה מסתיר אורי גלר על אצבעו?

בתוכנית האחרונה של "אורי גלר מחפש את היורש" נראה "אמן החושים" מרכיב דבר מה על אצבעו בטרם שהצליח להזיז מצפן ימי "בעזרת הקהל". העדויות באתר "קשת" ובאתר YouTube

נשק חדש למבקרי אורי גלר: סרטון נוסף שהועלה לאתר הווידאו השיתופי YouTube. הפעם אין מדובר בווידאו המתעד מתנגדים וספקנים כי אם קטע מהתוכנית "אורי גלר מחפש את היורש" המשודרת בימי שבת בערוץ 2. הסרטון מופיע גם באתר האינטרנט של "קשת", כך שלא מדובר בווידאו שעובד או עבר מניפולציה אחרת.

 

בסרטון מנסה אורי גלר להזיז מחוג של מצפן ימי, אשר לטענת מנחה התוכנית, אלי אילדיס, 

אמור להיות אמין ומדויק במיוחד. לאחר שני ניסיונות שלא צלחו, גלר מבקש לגייס לעזרתו את הקהל באולפן ומבקש מכל הקהל לאחוז ידיים.

 

בעוד עיני האורחים מופנות אל המצפן ואל הקהל, נראה גלר מרכיב דבר מה על אצבעו (בתחילת הדקה הרביעית לסרטון). לאחר מכן, מנסה גלר שוב להסיט את המצפן. הפעם, מחט המצפן מוסטת ממקומה במידה משמעותית.

 

סרטוני גלר הוסרו 

גלר כבר פנה בעבר להנהלת אתר YouTube בדרישה להסיר שני סרטונים אשר מטילים ספק לכאורה ביכולותיו העל-טבעיות. מקור אחד הסרטונים מה-BBC והשני לקוח מתוך The Tonight Show בהנחיית ג'וני קרסון ובהפקת NBC.

 

בסרטון מתוך The Tonight Show, קארסון מספק לגלר כלי סכו"ם אשר הוכנו מראש בידי צוות התוכנית, ומבקש מגלר לכופף אותם. גלר נראה נבוך, וטוען כי "הוא חש חלש" באותו רגע, מול המצלמות של NBC.

 


אורי גלר ברגע הגורלי. אחת, שתיים, שלוש? צילום מסך מתוך אתר קשת

 

בשעתו, נעתרה הנהלת YouTube לדרישתו של גלר, והסירה

את הסרטונים מהאתר. מעניין לראות כיצד ינהג גלר הפעם, כשמדובר בתוכנית הנושאת את שמו. 

 

הערב נחשף בתוכנית "ערב טוב עם גיא פינס", כי המתמודדים בתוכנית של אורי גלר נפגשים מראש עם המפורסמים המתארחים באולפן לצורך "הכנה לתוכנית".

 

תגובת אורי גלר: "אם אכן הצלחתי לשים מגנט על האצבע, זה פנומלי יותר מלהזיז מצפן".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים