שתף קטע נבחר

לאומי קארד משיקה כרטיס אשראי ללא עמלות
בגין הכרטיס החדש לא ייגבו דמי חבר, הגבלת אחריות או תשלום נדחה, אך מנגד הוא לא יציע הטבות כמו נקודות וביטוח נסיעות לחו"ל. מסתבר שהעמלות הן אלו שממנות את ההטבות

לראשונה בישראל, חברת לאומי קארד משיקה כרטיס אשראי ללא עמלות וללא הטבות בשם leumi card free. לקוחות שיבקשו את כרטיס האשראי החדש לא ישלמו עמלות קבועות, אך במקביל הכרטיס אינו מעניק לו הטבות או חברות במועדונים למיניהם.

  

על פי נתוני לאומי קארד, לקוח משלם בגין

עמלות על כרטיס האשראי כ-120 שקל בשנה בממוצע. מסתבר שהעמלות הללו הן אלו שממנות למעשה את המבצעים וההטבות של החברות. אריה היילווייל, מנכ"ל לאומי קארד, אף הסביר: "מדובר בשינוי משמעותי בשוק כרטיסי האשראי. כרטיס לאומי קארד פרי מיועד להעניק ללקוח את החופש לבחור האם ההטבות והמבצעים של כרטיס האשראי הם בעלי ערך עבורו, או מיותרים ובהתאם יבחר את הכרטיס המתאים לו והעמלות הנגזרות (אם בכלל)".     

 

מכל מקום, בגין הכרטיס החדש לא ייגבו דמי חבר, הגבלת אחריות או טיפול או תשלום נדחה. מנגד, הכרטיס לא כולל את ההטבות שמעניקים לרוב כרטיסי האשראי, כמו נקודות, השתתפות במבצעים, חברות במועדונים, ביטוח נסיעות לחו"ל, כרטיס חיוג חו"ל ועוד.

 

מבדיקה שלאומי קארד ערכו מסתבר שלמעלה מ-50% מהישראלים חושבים שאינם מקבלים תמורה הולמת לעמלות שהם משלמים לחברות כרטיסי האשראי, 39% אינם יודעים על אלו עמלות הם משלמים, 62% אינם יודעים כמה הם משלמים עבורן, ורק כ-50% מנצלים את מבצעי הנקודות.

  

גם כרטיס נטען

בנוסף, לאומי קארד תשיק כרטיס קאש-קארד לכמיליון ישראלים שאין להם כרטיס אשראי. מבדיקה שלאומי קארד ערכו התגלה של-25% מהאוכלוסיה היהודית, 40% מהאוכלוסייה הערבית, 36% מהאוכלוסיה הרוסית ו-40% מהאוכלוסיה החרדית אין כלל כרטיס אשראי. מדובר בלמעלה מ-900,000 איש מעל גיל 18.

 

לאומי קארד תשיק את כרטיס הקאש קארד - כרטיס אשראי ויזה בינלאומי שנטען מראש באמצעות חיוב כרטיס אחר, מזומן, או העברה מחשבון הבנק עד לסכום של 5,000 שקלים. הנפקת הכרטיס תעלה 40 שקלים ועלות הכרטיס הינה 10 שקלים בחודש במידה ונעשה שימוש בכרטיס. (אם לא משתמשים, לא משלמים).

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
כל התגובות לכתבה "לאומי קארד משיקה כרטיס אשראי ללא עמלות"
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים