שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  פול מקרטני ואשתו הגיעו להסדר

  בסך הכל נאלץ החיפושית להיפרד מ-100 מיליון דולר, כולל שני בתים ממש גדולים בלונדון ובבוורלי הילס, ותשקוט הארץ איזה שנה-שנתיים, עד לפעם הבאה שלמישהו יקפוץ הפיוז

  פול מקרטני והאשה המושמצת הדדית שלו, התר מיילס, לא יצטרכו לבלות ימים ארוכים בבתי המשפט. אחרי כל ההשמצות ההדדיות, השניים הצליחו להגיע להסכם גירושין לפיו תקבל מיילס 80 מיליון דולר, לפי חישוב של 20 מיליון על כל שנה מארבע שנות הנישואים שלהם. זה אומר שהחיפושית יצאה בזול, משום שבהעדר הסכם ממון, היתה הת'ר זכאית למחצית מההון שלו, שעומד על 400 מיליון דולר.

   

  חוץ מזה מקרטני יוותר גם על בית הלוקסוס שלו בצפון-מערב לונדון, והאחוזה בבוורלי הילס, לוס אנג'לס, שביחד שוות משהו כמו 25 מיליון דולר נוספים.

   

  מי שלא כל כך מרוצה הן הבנות של מקרטני, מעצבת האופנה סטלה והבת הגדולה שלו, מארי, משום שזה אומר שהאבא שלהן לא יוכל להשיב להאשמות של מיילס כאילו הוא ניצל אותה. "סטלה ומארי צמאות לדם. האבא המסכן שלהן נגרר דרך ערימת בוץ על ידי האשה הזאת, וכל מה שהן רוצות זה לראות את השם שלו מטוהר רשמית, לפרוטוקול", אומר המקור.

   

  "מצד שני, ככה פול יקבל גירושים פרטיים, שזה כל מה שהוא רצה מאז ומתמיד. הת'ר לא תיאלץ לקחת סיכון בבית המשפט, אז גם היא מרוצה".

   

  והאסי ועקנין של המדור היה אומר: מאיה בוסקילה פנויה, בטח פנויה לאיזה שבוע, או דקה, לפי אותו תעריף.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מיילס ומקרטני, טרום המשבר
  צילום: רויטרס
  לאתר ההטבות
  מומלצים