שתף קטע נבחר

האזינו לאבי אבגי מאיים על שייע ורונן פייגנבוים

השוער השני של בית"ר ירושלים עוכב לחקירה במשטרה, והודה כי הטריד את המאמן ובנו, ובין היתר השמיע איומי רצח. אבגי הודה ואמר: "זה מעשה קונדס". שייע: "הייתי בודק כל בוקר את האוטו, גרם לי לחשוש בכל צעד". הבן רונן: "אבגי צריך להיענש"

משעמם על הספסל של בית"ר ירושלים? בגלי צה"ל פורסם הבוקר (ב'), כי המשטרה עיכבה לחקירה את השוער השני של מוליכת הטבלה, אבי אבגי, בחשד שהטריד בחודשים האחרונים את המאמן שייע פייגנבוים ואת בנו רונן.

 

אבגי חשוד שנהג להתקשר לשניים ולאיים עליהם ברצח. במשטרה אומרים כי השוער הודה במעשים המיוחסים לו, והסביר כי מדובר בהלצה. הוא שוחרר בתום חקירתו ונאסר עליו ליצור קשר עם בני משפחת פייגנבוים. 

 

אבגי ניסה להסביר הבוקר את מעשיו, כשאמר ל-ynet: "מדובר במעשה קונדס. חברי ואני צילצנו לשייע והשמענו לו הקלטה מטייפ. חשבנו שהוא מבין שמדובר בבדיחה, לא האמנתי שהוא ייקח את זה קשה ויגיש תלונה במשטרה. כשהבנתי שהוא עשה את זה, התקשרתי אליו והסברתי לו שמדובר בהלצה. מקווה שהוא הבין שלא היה שום ניסיון לפגוע בו".


שייע פייגנבוים. "מדובר במעשה פלילי שפל" (צילום: רוני שיצר)

 

אבגי הגיע הקיץ לספסל של בית"ר ירושלים כמחליפו של איציק קורנפיין, לאחר שעזב בקיץ את הפועל כפר סבא. שייע פייגנבוים משמש כיום כמאמנה של עירוני אום אל פאחם בליגה א'.

 

"זה משהו שנמשך כמה חודשים וזה בטח שלא מעשה קונדס כמו ששמעתי שאבגי מנסה לתאר זאת", סיפר שייע. "כשמתקשרים אליך, למשפחה שלך ומאיימים עליך ברצח במשך שעות הלילה. זה פשוט טרור שמשליט עליך פחד וגורם לך לחשוש בכל צעד שלך. זה הגיע עד כדי כך שהייתי בודק את האוטו לפני שהייתי מתניע בכל בוקר. אשתי והבן שלי סבלו מזה גם כן. אין לי מושג מה הוא רצה ממני, אף פעם לא הייתי מאמן שלו, הבן שלי רונן לא שיחק איתו, זה מוזר אבל אני לא מתכוון לוותר על התביעה הזו, מדובר במעשה פלילי שפל".


רונן פייגנבוים (מימין). "זה הכניס את המשפחה ללחץ" (צילום: אלי אלגרט)

 

פייגנבוים שמח כי השחקן עוכב לחקירה והודה במעשה: "אני שמח שזה נגמר, חוזר עכשיו לחיים נורמלים. הייתי מחליף את הטלפון הסלולרי שלי עם הבן שלי, הרבה אנשים שניסו להשיג אותי לא יכלו, זה היה נורא".

 

בנו של שייע, רונן פייגנבוים, הוסיף: "אבא שלי היה נתון להטרדות ואיומים שהכניסו את כל המשפחה ללחץ. גם אני סבלתי מזה בצורה שלא תיאמן. אין לי מושג למה בן אדם עושה דבר כזה בלי שום סיבה הגיונית. בחודשים האחרונים היינו בקשר רצוף עם משטרת כפר סבא שעשתה סיורים ליד הבית שלנו אחרי כל פעם שהיינו מקבלים עוד איום ברצח. הם עשו הצלבות של כל הטלפונים שקיבלנו בחודשים האחרונים והגיעו אפילו לחברים של המשפחה ולמכרים טובים שלנו שנחקרו על ידם".

 

פייגנבוים ג'וניור המשיך לגולל את המקרה וטען: "זה לא נעים ואני לא מאחל לאף בן אדם לעבור את זה. לא נותר על התביעה ולא נרד ממנה בגלל שזה אבי אבגי. הוא צריך להיענש על הפגיעה באורח החיים שלנו בחודשים האחרונים ובכל מקרה מדובר בעבירה חמורה ביותר. אני בשוק ממנו. הייתה יותר מפעם אחת שהוא התקשר וממש התחלנו לריב כי הייתי עונה לו והוא היה ממשיך לאיים".

 

למרות הטענות של משפחת פייגנבוים, אבגי סיפר כי כל השיחות בוצעו בשעות הצהרים וכי לא התקשר לשייע בשעות הלילה. בית"ר ירושלים לא הגיבה עד כה לידיעה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי אלגרט
בדרן. אבי אבגי
צילום: אלי אלגרט
מומלצים