שתף קטע נבחר

חדש: אתר 144 משודרג

לאחר ארבע שנים בהן לא עודכן אתר 144 של בזק, החברה מכריזה על השקת אתר מודיעין חדש שיפעל החל מיום ה'

חברת בזק הודיעה אתמול (ד') על השקת אתר חדש, מעודכן ומשודרג לאיתור מספרי טלפון בכתובת b144.co.il. האתר יהיה זמין לכלל הציבור החל מהיום (ה') בגירסת הרצה. האתר החדש יחליף את אתר 144 הישן, שסבל מתקלות רבות והנתונים בו לא עודכנו זה ארבע שנים.

 


האתר החדש

 

השימוש באתר 144 החדש ימשיך להיות בחינם, ויהיה ניתן לאתר בו מנויים פרטיים לפי שם וכתובת, ולחפש מנויים עסקיים גם על פי סיווג. בבזק מבטיחים כי האתר יאפשר, בתום תקופת ההרצה, לבצע חיפושים מתוחכמים הכוללים תיקון איות בכתיב חסר ומלא, חיפושים מקורבים בערים סמוכות ועוד.

 

בתחילת נובמבר הכריז שר התקשורת, אריאל אטיאס, כי על כל חברות הטלפוניה יהיה להקים מודיעין משותף, בו ניתן לאתר מנויים של כל החברות (HOT, חברות הסלולר, והחברות המפעילות שירותי VOB). אטיאס עוד חייב את החברות להקים מודיעין אינטרנטי שהגישה אליו תהיה בחינם.

 

באתר החדש של בזק לא ניתן יהיה לחפש מנויים של חברות תקשורת מתחרות בהן HOT, סלקום,

 פלאפון ופרטנר. האתר מפנה לאתרי המודיעין הטלפוניים של חברות האחרות באמצעות קישורים בלבד לכל החברות.

 

שנים של הזנחה

אתר 144 של "בזק" עומד מזה ארבע שנים בשממונו. בינואר 2003, הפסיקה החברה לעדכן את נתוני המאגר. לגולשים חסרי המזל, שבכל זאת ביקשו למצוא מספר טלפון באמצעות האתר המתינה הודעה בזו הלשון: "גולשות וגולשים יקרים, לתשומת לבכם: הנתונים באתר אינם מתעדכנים. בזק פועלת בתקופה זו על שדרוג האתר, על מנת לשפר את השירות המסופק באמצעותו. עם תום השדרוג יעמוד לרשותכם אתר משופר ומעודכן, לשירותכם תמיד".

  

לאורך השנים תהינו מספר פעמים מדוע אתר מודיעין הטלפון הגדול במדינה אינו פועל. "בזק" אגב, לא עמדה בהבטחות מפורשות לסיים את שדרוג האתר עד סוף 2005. המצב הדרדר עד כדי כך, שסקר משנת 2006, מצא שרק שמונה אחוזים מהמחפשים אחר מספרי טלפון פונה לאתר העזוב, וסקר אחר מ-2004, קבע שזמן ההמתנה למוקד הטלפוני הוכפל. החברה החלה לפעול רק ב-2006, כאשר הכריח משרד התקשורת את "בזק" להתנער מאדישותה לשוועת הציבור, והודיע על רפורמה בשירותי המודיעין של חברות הטלפון.

 

הצטרפתם כבר לניוזלטר החדש שלנו? הירשמו באמצעות תיבת הרישום התכולה מימין ותקבלו בימים ב'-ד' את מהדורת סיכום היום שלנו - עם קישורים מעניינים והערות על המצב


פורסם לראשונה 07/02/2007 15:18

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים