שתף קטע נבחר

טאגור קפיטל גייסה 114 מיליון שקל

במכרז הציבורי נרשמו ביקושים של יותר מ-2 מיליארד שקל, המשקפים ביקושי יתר של פי 100. יחד עם הגיוס הצפוי מהאפציות (66 מיליון שקל) תגדל ההנפקה ל-180 מיליון שקל

ביקושי ענק של יותר מ-2 מיליארד שקל נרשם בהנפקת אגרות החוב של חברת הנדל"ן טאגור קפיטל (לשעבר: די.סי.אל טכנולוגיות). טאגור, הנמצאת כיום בשליטת קבוצת משקיעים בראשות עופר דרורי-ליברזון, גייסה 114 מיליון שקל בהנפקת אגרות חוב ואופציות למניות ולאג"ח.

 

הביקושים במכרז הציבורי אתמול משקפים ביקושי יתר של פי 100 לניירות הערך שהציעה החברה לציבור. לפיכך, יקבלו המשקיעים המוסדיים רק 50% מהזמנותיהם, ואילו שיעור ההקצאה למזמינים בריבית המינימום יעמוד על כ-3.4% בלבד. את ההנפקה הובילו איפקס חיתום, מיטב חיתום, גילאון חיתום ואנליסט חיתום.

 

הריבית שנקבעה במכרז היא ריבית המינימום בשיעור של 6.25%. אגרות החוב שהונפקו יהיו צמודות למדד ויפרעו ב-6 תשלומים שנתיים שווים בין השנים 2015-2010. בנוסף, הנפיקה טאגור אופציות הניתנות למימוש למניות החברה תמורת מחיר מימוש של 20 שקל (בדומה למחירה כיום בבורסה) למשך 4 שנים.

 

כמו כן, הונפקו על ידי החברה שני סוגים של אופציות, הניתנות למימוש לאגרות חוב תמורת מחירי מימוש של 93 ו-95 שקל ל-100 שקל אג"ח, וזאת למשך 6 חודשים מיום ההנפקה. מימושן של כלל האופציות עשוי להזרים לקופת החברה סכום נוסף של 66 מיליון שקל.

 

טאגור קפיטל מתמחה בייזום פרויקטים למגורים ברומניה. החברה נמצאת מאוגוסט 2006 בשליטה של קבוצת משקיעים בראשות עופר דרורי-ליברזון. לאחר רכישת השליטה מונה דרורי-ליברזון למנכ"ל ויו"ר החברה. לצידו נכללים בקבוצת השליטה גם משפחת קוטליצקי וגבי רוטר, בעל השליטה בחברת האופנה קסטרו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עטא עוויסאת
גיוס הון
צילום: עטא עוויסאת
מומלצים