שתף קטע נבחר

מי קטף את הפלזמה של זיסר?

מוטי זיסר הצליח להביא את הסרוגים הנוצצים מחופשים לאולפני הרצליה. דווקא הפרס המובטח לא קסם לכולם - "מה יעשו מנצחים חרדים עם מסך טלויזיה?" אתניקס, מסתבר, עדיין באופנה וגם לאה נס

אמנם לא החתונה של עדן ועודד, אבל בכל זאת ברנז'ה - של הסרוגים. דודו פישר, משה ליאון, צמד רעים, חנוך דאום, לאה נס (עדיין סלב'?) ועוד ועוד פיזזו במסיבת פורים של משפחת זיסר באולפני הרצליה.

 

מאות האורחים ששטפו את אולפני הרצליה במסיבת התחפושות בערב הפורים לא הבינו לאן נקלעו. מדי שנה חוגגת משפחת זיסר עם חבריה מהברנז'ה הדתית-לאומית את מסיבת הפורים, כאשר בכל שנה המוטיב המוביל את החגיגה משתנה. בהזמנה החגיגית שנשלחה שבועות קודם, ע"י "במה כהלכה", הובטחה תחרות ריקודים ותחפושות נושאת פרסים. את ההצגה גנבו בני משפחת זיסר, שהתחפשו כמה מקורי, להוריהם.

צילום: ישראל ברדוגו

 

בין אסופת קורות האלומיניום בהאנגר המרכזי באולפנים התרכזה לה בערב פורים הגווארדיה המבטיחה. בזה אחר זה עלו על הרחבה הזוגות המחופשים כשהם מתחרים על מסך הפלזמה המיוחל. זיסר פתח את הערב ואמר כי הופתע שהצליח להביא כל כך הרבה אורחים מחופשים כשהבטיח רק פלזמה...

 

"ריקוד "המצווה טאנץ" הצליח להפתיע במקוריותו כאשר החתן והכלה מלווים בפמליה נכבדה רקדו את הריקוד המפורסם. בהחלטה שרירותית של חבר השופטים הוחלט לא להעניק להם את הפרס רק... בגלל העובדה שחרדים לא צריכים פלזמה.  

בהמשך עלו לבמה דודו פישר ואישתו לריקוד מפתיע כאשר דודו מפגין את כישורי המשחק המפורסמים. שלמה ולאה נס( נכון, הח"כית לשעבר) פצחו במחול שכמעט וזיכה אותם בפרס השני, אבל רק כמעט. ראש עיריית רחובות, שוקי פורר, שהנחה את הערב ביד רמה הזמין את הרכב הבלרינות המבטיח שבריקוד קצר קטף את הפרס הראשון. הבעיה של הבלרינות לחלק את הפלזמה בין כל חברי ההרכב נפתרה לאחר שהוחלט לתרום את הפלזמה.

 

להקת אתניקס הלהיבה את המשתתפים והרקידה את הקהל עד אור הבוקר, יחד עם תזמורתו של עמירן דביר, שהכניסה את הרוח הפורימית לאולפנים. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נולדו לרקוד
צילום: ישראל ברדוגו
מחכים לגזר הדין
צילום: ישראל ברדוגו
מומלצים