שתף קטע נבחר

ארה"ב: 2 זוכים ב-390 מיליון דולר בלוטו, בינתיים רק אחד הגיע

נהג משאית מג'ורג'יה הגיע לקבל את חלקו, כ-80 מיליון דולר, אחרי מס ואמר כי הוא "עדיין משותק". הכרטיס הזוכה השני בהגרלת הלוטו הגדולה ביותר שהתקיימה אי פעם בארה"ב נמכר בניו-ג'רזי, והזוכה טרם הגיע לדרוש את הפרס

רק שני כרטיסים זכו ב-390 מיליון הדולרים שהוגרלו בלוטו הענק בארה"ב. אחד מהזוכים, נהג משאית מג'ורג'יה, אד נאבורס, הגיע לקבל את חלקו. הכרטיס השני נמכר בניו-ג'רזי, והזוכה טרם הגיע לדרוש את הפרס.

 

נאבורס אמנם קיבל לידיו צ'ק על סך 116.5 מיליון דולר, אבל אחרי ניכוי מס יישארו בידיו רק כ-80 מיליון דולר. יצוין כי אם היה בוחר לקבל את הפרס בתשלומים שנתיים היתה זכייתו ברוטו עומדת על 195 מיליון דולר לפני מס.

 

נאבורס אמר כי הוא "עדיין משותק" מהזכייה, ומתכנן ללכת לדוג. לדבריו, הוא נוהג לרכוש כרטיסי לוטו כשהפרס גדול, אך לא בדק את הכרטיס עד ששמע שאחד הכרטיסים הזוכים נמכר בדלטון, ג'ורג'יה.

 

הגרלת המגה-מיליונים היתה הגדולה ביותר שנרשמה עד כה בארה"ב. המספרים הזוכים פורסמו ביום שלישי. כרטיסים להגרלה נמכרו בקליפורניה, ג'ורג'יה, אילינוי, מרילנד, מסצ'וסס, מישגן, ניו-ג'רזי, ניו-יורק, אוהיו, טקסס, וירג'יניה ומדינת וושינגטון.

 

ההגרלה הנוכחית סבלה מסדרה של תקלות - מערכת כרטיסי הלוטו באוהיו קרסה מסיבה לא ברורה 25 דקות לפני שעת

הסגירה. בעיה נרשמה גם בבדיקת התוצאות בקליפורניה.

 

ההגרלה נערכה ביום שלישי בלילה באולפן הטלוויזיה של ABC בטיימס סקוור בניו-יורק. בדרך כלל מתבצעת ההגרלה באטלנטה.

 

מיליוני אנשים רכשו כרטיסים ב-12 המדינות המשתתפות, כאשר תושבי ניו-יורק רכשו יותר ממיליון כרטיסים בשעה, ובווירג'יניה נמכרו כ-8,550 כרטיסים בדקה. הסיכוי לזכות בהגרלה היה 1 ל-176 מיליון.

 

בשנת 2006 זכו שמונה עובדים במפעל עיבוד בשר מנברסקה בהגרלת הפאואר-בול לוטו, וגרפו 365 מיליון דולר. ב-2000 חולק פרס של 363 מיליון דולר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים