שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  שלטי חוצות "לא צנועים" הושחתו באשקלון
  תושבי אשקלון הופתעו לגלות שמישהו "צנזר" שלטים ברחבי העיר עליהם תמונות של דוגמניות, באמצעות כמות נדיבה של צבע. הגורמים הדתיים בעיר מכחישים כל קשר

  מי משחית את שלטי החוצות "הלא צנועים" באשקלון? אלמונים השחיתו במהלך השבוע שלטי חוצות ובהן תמונות של דוגמניות וכוכבי הטלנובלה "האלופה". תושבים בעיר סבורים כי חרדים עומדים מאחורי ההשחתה מכיוון שמדובר בתמונות לא צנועות.

   

  תושבי אשקלון הופתעו לגלות השבוע שמישהו "צנזר" את השלטים שברחבי העיר. על השלטים בהם הופיעו תמונות של דוגמניות נשפכה כמות נדיבה של צבע.


  אחד השלטים באשקלון. מי ראה את הדוגמנית? (צילום: רן ידעי)

   

  זכיין השלטים, יוסי פרטוק, זעם על ההשחתה. "מדובר באנשים חולים, שמסתובבים עם דלי ומברשת ופשוט צובעים את השלטים וגורמים לנו נזק אדיר. אני כועס מפני שלא מדובר בתמונות חשופות. לא היה שם שום איבר חשוף או תמונה לא צנועה. הקפדנו על כך מאוד וכאשר היה לנו ספק קל העדפנו לא לשים את התמונות הללו".

   

  גם פרטוק, כמו תושבים רבים, סבור כי חרדים שנפגעו מהתמונות עומדים מאחורי המעשה. "כנראה מדובר בחרדים ואמרתי לעירייה שאם התופעה הזו לא תיעצר תהיה לנו עיר פנאטית", הוא אומר.

   

  פרטוק מציע לבעלי החברה להציב שומרים כדי לתפוס את משחתי השלטים: "ברגע שיתפסו אחד ויגישו נגדו תביעה על עשרות אלפי שקלים אני מניח שנגיע לאחרים או למי ששלח אותו".

   

  מנגד אומרים הגופים הדתיים בעיר שהם לא קשורים לנושא. חבר מועצת עיריית אשקלון מהמפד"ל, עמרם בן דוד אמר כי אין לו קשר להשחתת השלטים ושהוא אינו דוגל באלימות. "עם זאת אני כמובן מתכוון לפעול בעניין בדרכים הכי חוקיות ויש לא מעט דרכים לכך. אני מתכוון לביטול כל אותם שלטי תועבה בעירנו. המצב כעת נעשה יותר גרוע והפניות בעניין הזה מגיעות לא רק מהציבור הדתי, אלא גם מהציבור החילוני".

   

  זו לא הפעם הראשונה שבהם פוגעים אלמונים בשלטי החוצות בעיר. לפני מספר חודשים נקטו המוחים בשיטה שונה יחסית של מעין צנזורה. הם הדביקו מדבקות על האיברים החשופים של אותן דוגמניות.


  פורסם לראשונה 22/03/2007 23:02

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שלט חוצות באשקלון. הדוגמנית נעלמה
  צילום: רן ידעי
  מומלצים