שתף קטע נבחר

הבורר: אניימה ישלם לסוכן קרין 100 אלף שקל

השוער הניגרי של בני יהודה חויב לשלם לניר קרין חמישה אחוזים מסכום חוזהו בקבוצה. אניימה חתום על חוזה לשלוש עונות תמורת 1.4 מיליון שקל. הכתומים אישרו לו לחזור רק ביום שישי מהביקור בניגריה. בבני יהודה הבינו: הרומן עם ראובן עובד יסתיים בסוף העונה

שוער בני יהודה, וינסנט אניימה, חויב היום (ד') על ידי המוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל לשלם כ-100 אלף שקל לסוכן השחקנים ניר קרין, שתבע אותו בטענה כי הניגרי הסמיך אותו כסוכנו ולכן מגיעים לו כספים בעבור חתימת החוזה בשכונת התקווה. כזכור, לאחר הגשת התלונה הכחיש אניימה כי חתם עם קרין על חוזה ואף טען כי חתימתו על המסמך שהציג קרין זויפה, ולכן הגיש תלונה בנושא זה במשטרת ישראל.

 

בפסק הדין שכתב הבורר, עו"ד תגר עמיאל, נחשף הסכום המלא שקיבל אניימה מבני יהודה, עמה חתם על חוזה לשלוש עונות בסך 1,414,030 שקל, כולל מענק חתימה. קרין יקבל חמישה אחוזים מערך החוזה, ואילו אניימה ייאלץ לשאת גם בהוצאות הנלוות כגון שכר טרחה לבורר.


אניימה. ישלם 5 אחוזים מחוזהו לקרין (צילום: יונתן האורסטוק)

 

את תגובתו של אניימה, שנמצא בניגריה, לא ניתן היה להשיג. השוער קיבל אישור מהקבוצה להישאר יומיים נוספים במולדתו. אניימה, שהיה אמור לחזור אמש לארץ, נסע בשבוע שעבר לחופשת מולדת, כדי לבקר את אשתו שהתגייסה לצבא הניגרי ואת בתו התינוקת. עו"ד אייל ,שייצג את קרין: "אני שמח שהצדק יצא לאור ושטענות מרשי התקבלו במלואן על ידי מוסד הבוררות, הוכח שטענות מר קרין היו נכונות לאורך כל הדרך למרות ניסיונות להכפישו כל העת".

 

אניימה לא יהיה כשיר בכל מקרה למשחק הקרוב של הכתומים נגד הכח עמידר בווינטר. השוער, שיחזור ביום שישי לפנות בוקר לישראל, הבטיח שיטופל בניגריה על ידי אנשי הנבחרת הלאומית באזור המתיחה שספג בשריר הירך בניגריה. השוער יהב יולזרי יעמוד בין הקורות במשחק החשוב מול הכח. 

 

בבני יהודה קיימת מתיחות רבה לקראת המשחק, שהפסד בו יגרור שוב את חניכיו של המאמן ניצן שירזי לקרבות התחתית, לאחר מספר שבועות שבהם חשבו כי ניצלו לגמרי מירידה לליגת המשנה. שירזי טרם החליט האם לשתף את הקשר ראובן עובד בשבת, זאת לאחר שבמשחק הקודם התעמת עובד עם אוהדי בני יהודה שקיללו אותו. עובד ענה לאוהדים בחזרה תוך כדי משחק, מה שעורר עליו גל ביקורת קשה מצד הנהלת הקבוצה והאוהדים, הזועמים עליו בגלל רצונו לעבור לקבוצה גדולה.


יהב יולזרי. יפתח בשער בני יהודה מול הכח (צילום: אלי אלגרט)

 

שירזי, שהיה אמור לערוך עם עובד "שיחת איפוס" במהלך השבוע האחרון, טרם עשה כן. ככל הנראה מעדיף המאמן לתת לעובד "להתבשל במיץ של עצמו", כפי

שהגדיר זאת גורם במועדון, ורק מחר, לאחר שיחליט שירזי סופית האם להעלות את עובד למשחק, הוא עשוי לזמן אותו לשיחה המדוברת.

 

בכל מקרה, מבינים בבני יהודה שהרומן עם ראובן עובד צפוי להסתיים בתום העונה. זאת, לאור העובדה שחוזהו של הקשר יפוג בסוף חודש מאי השנה, ובקבוצה לא מתכוונים להציע לשחקן חוזה חדש בעקבות רצונו לעבור לקבוצה אחרת, ככל הנראה בית"ר ירושלים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי אלגרט
וינסנט אניימה
צילום: אלי אלגרט
מומלצים