שתף קטע נבחר

רוצים לחמניה כשרה לפסח בארומה? תוסיפו 3 שקלים
לקוחות רשת ארומה זועמים: הרשת מספקת לחמניות כשרות לפסח למי שמבקש, אך גובה תוספת מחיר של 3 שקלים. "הם מבקשים להרוויח על חשבון הציבור ששומר כשרות", אומר אחד הלקוחות. ארומה בתגובה: חומרי הגלם לפסח יקרים יותר

ושוב הלקוחות זועמים על רשת ארומה. למערכת ynet הגיעו תלונות רבות של אזרחים שביקשו לאכול ברשת ארומה, וגילו להפתעתם כי הרשת גובה על התפריט הכשר לפסח תוספת של 3 שקלים. מדובר בתפריט זהה לתפריט הרגיל, בשינוי קל - לחמניה כשרה במקום לחם. מדיניות זו ננקטת בארומה ישראל וגם בארומה תל אביב, המנוהלות על ידי הנהלות שונות.  

 

"ביקרתי בארומה במתחם העמק סנטר שבעפולה", סיפר שלום. "נדהמתי לגלות שיש תפריט מיוחד לפסח, בו מגישים את אותה ארוחת הבוקר רק שהיא יקרה ב-3 שקלים - 33 שקל במקום 30, או 39 שקל במקום 36 שקל לארוחה עם שתיה. פשוט בושה לארומה".

 

גם הלקוח בועז סיפר כי הוא נדרש לתוספת של 3 שקלים לאחר שקנה סלט ארומה וביקש לחמניה כשרה לפסח במקום הלחם הרגיל. "בעיני דבר זה הוא ניצול

ציני. ברור שעלות לחמניה לפסח היא לא 3 שקלים מעבר למחיר הלחם. ארומה בפרוש מבקשים לעשות רווח על חשבון הציבור ששומר כשרות", אומר בועז.

 

בארומה אישרו, כי הרשת גובה תוספת מחיר על המזון הכשר לפסח, וטוענים כי עלות החומרים הכשרים לפסח גבוהה יותר מהחומרים שאינם כשרים. "למרות המחירים הגבוהים של חומרי הגלם לפסח, ספגה הרשת את רוב העלויות ולכן התוספת לצרכן היא מזערית", נמסר מארונה ישראל.

 

המידע הראשוני הגיע באימייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
ארומה. תוספת מחיר על מזון כשר
צילום: איי פי
מומלצים