שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  השבוע באלופה

  המתח בין פרק לפרק הורג אתכם? נמאס לכם לכסוס ציפורניים? קבלו את תקציר פרקי השבוע של האלופה. למכורים בלבד

  פרק 89

  סער מבקש מליאן להיעלם לשבוע מחשש שיחטפו אותה ואת גל; דובי נשבר מול דריה ומעורר את חמלתה; יפית נוזפת בעובד על ההתנהגות שלו כלפי טוקו; תום משתף את לטיסיה בחלומות שלו.

   

  פרק 90

  הרופא משחרר את רני לביתו; יעל מתוודה בפני תום על אהבתה כלפיו; זיוה מגרשת את טובה; זאביק ונפתלי מחכים לליאן

  בדירה; עובד ויפית מתפייסים; איציק מתוודה בפני סמדר שהוא יוסף.

   

  פרק 91

  זאביק חוטף את ליאן וגל; הדרבי הירושלמי נפתח; סמדר מבקשת מזיוה לומר לאיציק שרצתה לסיים את הקשר עם יוסף לאור; דורי מחליט שהגיע הזמן להתוודות; רני וריטה מתנשקים.

   

  פרק 92

  סער מסכים בלית ברירה לשתף פעולה עם זאביק ונותן לו את הקלטת; יפית מספרת לעובד שקיבלה מחזור; קארין מגיעה

  למקסימוס ומנשקת את אסי; אוסקר ואהרל'ה ממשיכים לריב על ציפורה.

   

  פרק 93

  דורי מגלה את סיבת מותו האמיתית של אחיו; זאביק מבקש מסער להשאיר נשק על גג האיצטדיון; רוה"מ מספר לזאביק שיש נסיגה בגידול שלו; איציק וסמדר הולכים למשחק כדי להיות קרובים

   

  פרק 94

  משחק האליפות יוצא לדרך; ג'לל וליאן מבינים שבני הוא זה שמאושפז בבית המשוגעים ולא דובי; יעל מוטרדת מהקושי

  של תום לשחק; זיווה שולחת את טובה לרחוב; סער וליאן נוסעים לחופשה.

   

  הפרקים הקודמים:

  פרק 10

  ליאן מציעה לסער לעבור לגור בדירתם הישנה; קארין

  רואה את ג'וש עם בחורה אחרת בפאב; מסיבת העיתונאים של דורי יוצאת משליטה; תום מכין לסיגי ארוחה רומנטית.

   

  פרק 11

  סמדר תופסת את סער וליאן מתנשקים ומאיצה בליאן

  להוציא את סער מהבית; סיגי נוזפת ביעל על התנהגותה, ומנסה לפייס את תום;

   תוצאות הבדיקה של רני אינן מעודדות; עובד חושש לעתידו המקצועי.

   

  פרק 12

   היחסים בחדר ההלבשה של הכוח מת; תום משתף את

  אוסקר בבעיות שלו ושל סיגי; סער צופה בקטעי וידאו מעברו במטרה לרענן את זכרונו ואומר לעובד שהוא מתאהב בליאן; עובד מגלה לסער סוד כמוס.

   

  פרק 13

  סיגי מכינה ארוחת ערב לה ולתום, ומתאכזבת לשמוע

  מיעל שתום מבלה עם החב'רה וכמה בחורות; ליאן חוששת מהמפגש של

  סער והתינוקת; יבגני הגרפולוג אומר לג'וזף שככל הנראה המכתב נשלח ממיטל.

   

  פרק 14

  סער רואה את ההתרגשות של ליאן, ואומר לה שהוא

  אוהב אותה; תום מבקש מסיגי להפסיק להיפגש עם יעל; הועדה מחליטה לשחרר את אסי בתנאים מגבילים; ליאן מתחילה את הראיון עם קארין ונשברת.

   

  פרק 15

   דורי שבור מהפרידה מליאן; קארין מעלה את הכתבה

  על ליאן לאתר; סיגי מספרת ליעל שהיא ותום לא כ"כ מסתדרים; אסי משתחרר מהכלא; זאביק מספר לדורי שרוה"מ יגיע למשחק שלו בשבת.

   

  פרק 16:

  בוריס וסרגיי מנסים לברר עם סער איפה הקלטת. דורי בא לבקר את ליאן ומוצא את סער מעולף. ועדת המשמעת של תום נפתחת ודורי מחליט לא להעלות אותו במשחק. ג'וזף אומר לבוריס וסרגיי שקודם צריך למצוא את הקלטת ואז לחסל את סער. רה"מ מגיע למשחק יעל וספידי זורקים עוגה בפניו של רה"מ. עובד והקבוצה זועמים מההחלטה של דורי לא להעלות את תום לשחק. סיגי שומעת על כך שתום לא עולה לשחק ומחליטה לנסוע למשחק.

   

  האווירה במגרש מתוחה קללות ניתכות ברה"מ ובדורי, רה"מ עוזב במחצית. ג'וש אומר לקרין שאם היא רוצה שיהיו בינהם רק קשרי ידידות אז הוא מכבד את זה קארין מתבאסת ומנשקת אותו בלהט. ליאן חושבת שדורי הרביץ לסער. הטיפול הפסיכולגי של תום וסיגי מתחיל ותום רוצה ללכת. ג'וזף אומר לזאביק לטפל בסער ולא לחסל אותו. סיגי ותום מתחילים להתווכח אצל הפסיכולוגית. ליאן מגיעה אל דורי ומטיחה את הזר שלו בפניו.

   

  פרק 17

  סער אומר לליאן שהוא חייב לחזור לישון בבית על מנת לקבל משמורת על הילדים; סמדר דורשת מאיציק לקחת את הסכין מאסי; דורי שואל את ליאן מה הקשר בין סער למיטל אוגניסיאן.

   

  פרק 18

  ליאן נשברת ומספרת לדורי על הקשר בין סער ומיטל; דורי מפטר את קארין בגלל הכתבה שעשתה באתר; הטיפול של סיגי ותום ממשיך להתדרדר; סער שואל את ליאן אם היא מכירה את מיטל.  

   

  פרק 19 

  לאור המלצת הפסיכולוגית תום וסיגי מזמינים את יעל לארוחת ערב; ניקי מציגה את עצמה בפני דורי כמאמנת הווינרים של הקבוצה; ליאן דורשת מדורי להחזיר את קארין לעבודה, ודורי נענה לה.

   

  פרק 20

  דורי מתנגד להחזרתו של סער, וניקי משאירה אותו עם חומר למחשבה; אשתו של ג'וש מגיעה אל קארין ומספרת לה שהיא

  וג'וש בטיפול זוגי; זאביק מעדכן את ג'וזף בהתפתחויות בקבוצה.

   

  פרק 21

  איציק מנסה לשכנע את סער לקחת את אסי כשחקן בקבוצה; ג'וש לא מבין מה קרה לקארין ומנסה למשוך את תשומת ליבה; ליאן מנסה לברר עם דורי מדוע החזיר את סער, ומבקשת ממנו שיישארו ידידים. 

   

  פרק 22

  אוהדי הכוח חוגגים את מינויו של סער למאמן; סיגי לא מצליחה להסיח את דעתה מהמידע שקיבלה ממגדת העתידות; עובד

  מוצא אצל יפית גלולות למניעת הריון; זאביק מגדיר לנדין את מטרתה הבאה.

   

  פרק 23

  חמוטל קובעת פגישה נוספת עם אוסקר; אלינור מציעה לזיווה טיפול תרופתי נגד הלסביות; ריטה מתייעצת עם סיגי לגבי המשך הקשר עם רני; תום חוזר שיכור הביתה ואומר לסיגי שהם צריכים לדבר.

   

  פרק 24

  ריטה מציעה לרני להמשיך לכתוב את הבלוג; עובד מוצא את הכדורים אצל יפית והיא אומרת לו שאלה וויטמינים; תום מוצא את אוסקר בבית החולים, ואוסקר מספר לו את התגלגלות העניינים.

   

  פרק 25

  סער מנצח את ניקי בהורדת הידיים, והקבוצה מריעה לו; אוסקר כועס על סיגי על כך שנפרדה מתום; דורי מנסה לברר מה באמת ניקי מרגישה כלפי סער; ניקי וליאן נפגשות.

   

  פרק 26 

  עובד ממשיך להתנהג מוזר ויפית לא מבינה מה קורה לו; הלחץ לקראת המשחק גובר; זיווה ואלינור מיישרות את ההדורים, ומחליטות ללכת למשחק; זאביק עוקץ את דורי על ההתנהלות שלו.

   

  פרק 27

  שמחת הניצחון גדולה וליאן וסער מאוהבים מתמיד; איציק מצליח לפייס את הצלם הפצוע ומתאכזב קשות מאסי; רני מארח מטפלת בבלוג שלו; ליאן מתחקרת את ניקי על מצבה הרומנטי.

   

  פרק 28

  דורי מנסה להתחיל עם ניקי ללא הצלחה; אוסקר ואהר'לה ממשיכים לריב בחדר; סיגי משתפת את תום בחששות שלה; אסי מציע לאלינור נישואים; ג'וש מנסה לשכנע את קארין להשתמש באביזרים שקנה.

   

  פרק 29 

  יפית מספרת לתום וסיגי שעובד התמכר לכדורים; תום מנסה להבין מה בדיוק הקשר בין ארה'לה ואוסקר; סער וניקי נפגשים במסדרון ביה"ח ומנהלים שיחה מתוחה; מתח שורר בין רני לריטה.

   

  פרק 30

  יפית מספרת לתום וסיגי שעובד התמכר לכדורים; תום מנסה להבין מה בדיוק הקשר בין אהרל'ה ואוסקר; סער וניקי נפגשים במסדרון ביה"ח ומנהלים שיחה מתוחה; המתח בין רני לריטה

  גובר. 

   

  פרק 31

  קארין שוברת את הראש כיצד תצליח לראיין את אסי; דורי מזמין מסרגיי התנקשות בסער; רוה"מ צופה בעדותה של נ' בחדשות; סיגי מבקרת את יעל במטרה לשבור את הקרח ביניהן.

   

  פרק 32

  יפית אומרת לעובד שהחליטה לוותר על הדיאטה ולנסות להיכנס להריון כבר עכשיו; אוסקרמתעורר ומגלה שאהרל'ה כבר שוחרר; דורי מספר לליאן שסער ממשיך בטיפולים להשבת הזיכרון.

   

  פרק 33

  זיוה מייעצת לאלינור על דרך לגישור הפערים בינה לבין אסי; איציק אומר לרני שבצה"ל לא מעוניינים בריטה אפילו כמתנדבת; סער מייעץ לגולדה בענייני נשים וליאן מזדעזעת לשמע סוף השיחה.

   

  פרק 34

  סער מסביר לליאן שהיא פירשה את רצף האירועים בצורה לא נכונה. היא מתרצה והם חוזרים הביתה; תום וסיגי מאושרים מתמיד; ריטה מתייעצת עם טוקו לגביי טיול בדרום אמריקה.

   

  פרק 35

   ניקי מבהירה לסער שתמשיך לטפל בו רק לאחר שיסדיר את העניינים עם ליאן; יעל וסיגי משלימות ומתחילות להקליט את השיר של סיגי; אוסקר ממשיך בחיפושים אחר אהרל'ה.

   

  פרק 36

  סיגי מוטרדת מהעובדה שהמחזור שלה מאחר; מצבו הנפשי של דורי ממשיך להתדרדר; סער נזכר שהיה על הספינה עם מיטל; זיווה משכנעת את אלינור לבוא למסיבה של נשות הכדורגלנים.

   

  פרק 37

  הבנות לוחצות על סיגי לעשות בדיקת הריון. סיגי מבקשת מיעל להיות הסנדקית של התינוק שיוולד; ליאן לוקחת את סיגי הביתה ברכב של סער; אסי ואיציק נפגשים עם הרב.

   

  פרק 38

  דורי האחוז היסטריה מתחיל להבין את מה שעשה; סיגי וליאן מובהלות אל ביה"ח; יעל מתנצלת בפניי טוקו על התנהגותה; זאביק מתדרך את דורי כיצד לפעול; דורי מגיע לביה"ח. 

   

  פרק 39

  סער מספר לליאן שהספינה שעליה הייתה התאונה שייכת לג'וזף אוגניסיאן; סיגי מספרת לאוסקר וריטה שהיא בהריון; דורי חושש שיעלו עליו, כשהוא שומע שהרכב של סער נשרף כליל.

   

  פרק 40

  תום ויעל מתקשים לעכל את הבשורות הנוראיות; סער אומר לדורי שמישהו ניסה להרוג אותו ובמקרה ליאן וסיגי הן אלו שנפגעו; טובה ומילי מתחילות לרקוח מזימות.

   

  פרק 41

  סער שואל את ג'וזף האם הוא ניסה לרצוח אותו; אוסקר המום ומבוהל מביקורן של טובה ומילי; דורי מתקשה להתמודד עם מעשיו ומגיע לנחם את תום; זאביק פוקד על ניקי לברר איפה נמצאת

  הקלטת.

   

  פרק 42

  ניקי אומרת לזאביק שיש עוד דרך אחת שלא ניסתה; ריטה, יעל, אוסקר ותום מתקשים להתמודד עם האובדן; רוה"מ מתייעץ עם זאביק לגבי המשך צעדיו; אוסקר מזמין את אהרל'ה לגור אצלו.

   

  פרק 43

  ליאן לחוצה מכך שהאימון המתוכנן ייערך בחוף שבו נמצא סער; אלינור ואסי מזמינים את קארין לארוחת ערב; רוה"מ עומד להודיע על התפטרותו במסיבת עיתונאים, אך גילוי מסעיר משבש את

  התכניות. 

   

  פרק 45

  סער בורח מהחוף. זאביק רותח על ג'וליה ,ניקי מתקשרת לזאביק ואומרת שהיא חושבת שהזיכרון שב לסער. ג'וש מופתע מהרצינות של קרין. תום נותן לריטה מתנה שסיגי קנתה לפניי מותה. סער מגיע לעובד ומאשים אותו שהוא הלשין עליו לג'וזף והוא אשם במותה של מיטל. ריטה נרגשת מהברכה של סיגי, ומחליטה לנסוע בכל זאת. סער משתכנע שעובד ויפית לא הלשינו הוא מנסה לברר איפה אלונה, הוא נזכר שליאן סיפרה לג'וזף הוא עוזב נסער. סער מנסה לתפוס את מיטל ומתחרט. זיווה מאושרת מנוכחותה של אלינור. קרין מנסה להכין קובה סלק, ג'וש מציע לה שהוא יביא ממסעדה בעיר. ניקי מגיעה לחפש את סער, ליאן מופתעת לראותה, היא קולטת את המזוודות. אסי מגיע לקרין,קרין לחוצה. ליאן מחליטה לצאת ולחפש את סער ,כשבדיוק סער מגיע.

   

  פרק 46

  סער שואל את ליאן כמה פעמים נפגשה עם ג'וזף אחריי שסיפרה לו. גוז'ף מגיע לביקור וסער מסתתר, הוא מאיים על ליאן שאם תמצא את סער כדאי לה לעדכן אותו. העניינים משתבשים בביקור של אסי הקובה מוגש לשולחן. סער אומר לליאן שהוא צריך זמן. יעל הולכת לבקר את תום ומביאה לו את הדיסק עם השיר של סיגי. ניקי מרגישה שזאביק מאוכזב ממנה, כשלפתע סער מתקשר. טובה ומילי מחליטות להתחרות על ליבו של דורי. אסי נפתח אל קרין ומספר על ילדותו. סער משתף את ניקי ואומר שמיטל אמרה לו משהו שבזכותו לא הורגים אותו ושהוא לא זוכר איפה מה שהם מחפשים. ניקי מציאה לסער לעשות סשן נוסף ובסופו הוא נזכר.

   

  פרק 47

  סער אומר לניקי שהקלטת נמצאת בפנימיה בה סער ומיטל שכבו לראשונה הם יוצאים החוצה במהירות. מילי מפלרטטת עם תום, תום דוחה אותה. סער וניקי נמצאים בפנימייה סער נזכר ברגעיו עם מיטל. קרין מספרת לג'וש על המפגש עם אסי,ושואלת את ג'וש מה קורה עם הגירושין שלו. סער וניקי לא מוצאים את הקלטת סער נשבר. אלינור מקנאה בקשר המתפתח של אסי וקרין. ג'וזף לוחץ על זאביק וניקי להוציא את מיקום הקלטת. דורי מגיע אל המקסימוס, מילי עטה עליו. סער מגיע לעובד ומתייעץ איתו איפה אפשר להשיג אקדח להגנה עצמית עובד מנסה להוריד אותו מכל העניין. מילי מתלהבת מעושרו של דורי. סער שוקע במחשבות על מיטל וליאן. תום מקשיב לשיר של סיגי ונשבר.

   

  פרק 48

  סער מחליט לקחת את עצתו של עובד ולהתמקד בהווה. רני מבקש מריטה שתבטיח לו שהניתוח שלו יצליח. אוסקר מוצא את תום שבור. התככים בתוך הקבוצה מתרבים סער מגיע לעשות סדר. איציק מרגיש שהוא לא מועיל לקבוצה ומבקש לעזוב, סער משכנע אותו לקחת חופש ולחשוב על הדברים. רני מייעץ לליאן לגמור את העניין עם סער. מילי מבינה מיהו אביו של דורי היא מנסה לעשות רושם בכל כוחה. סער מתייעץ עם אסי על השגת נשק אישי. זאביק מפדבק את דורי על בחירתו במילי. רוה"מ מבקש מזאביק להיות אחראי על החקירה שתגלה מי מנסה להפליל אותו. סער משיג אקדח. דוד מתערב עם אוסקר שארה'לה יעזוב תוך שבוע. סער מגיע לזיווה ומספר לה שהוא זוכר הכל, הוא מבקש ממנה לצלם אותו ולהחביא את הקלטת. סער מגיע לג'וזף ושולף עליו אקדח.

  פרק 50

  ליאן מתוודה מול סער שהייתה שותפה לפיצוץ, ומבקשת מסער שייסלח לה. קארין ויעל עוקצות אחת את השנייה. סער אומר לליאן שהוא שונא אותה ומבקש ממנה לצאת מהמלוןזאביק מתקדם בחקירת מקרה ההפללה מול רוה"מ. קארין מנסה לפייס את יעל. מילי ודורי רואים את סער במקסימוס. ארה'לה מספר לאוסקר שהוא מפחד מהחושך. מילי חוזרת למקסימוס היא אומרת לסער הוא לא עושה לה כלום היא מספרת לו שהתינוק שלהם נפל. דורי נלחץ שמילי וסער מכירים. תום מתקשה להירדם הוא מגיע לאוסקר ושואל למה לא הרימו את הסדין בלוויה של סיגי ואולי קברו בטעות מישהו אחר. דוד מגלה שפרצו לו לטוטו. רני איציק וסמדר נפרדים מריטה. דורי מלא ברגשות אשמה על המוות של סיגי. ליאן מתוודה בפני איציק שהיא רוצחת.

   

  פרק 51

  ליאן נסערת מספרת לאיציק שרצחה את מיטל. ג'וש דוחק בקארין שצריך פרטים עסיסים יותר על אסי. זאביק מנסה לסגור עיסקה עם ספונסר לקבוצה. איציק משכנע את ליאן לא ללכת למשטרה. מילי מספרת לטובה על ההצעה של דורי ,טובה בעננים. זאביק מבקש מניקי לברר מה מצב היחסים בין סער לליאן. הספונסר מגיע לצפות במשחק של הקבוצה. טובה חוששת שמילי מתאהבת בסער. גולדה מדוכא מכך שהוא לא מצליח להיכנס למערכת יחסים,יעל מנסה לעודד אותו. סער מודה לעובד ויפית על כל מה שעשו בשבילו ובשביל מיטל. סער אומר לניקי שנמאס לו לחפש את הקלטת. דוד מדווח על הפריצה בטוטו. 

   

  פרק 52

  ליאן מוסרת עדות שקר במשטרה לפיה סער מכה אותה. עובד וטוקו מגיעים לבקר את תום שמשתף אותם בהרהוריו. ניקי מגיעה לחפש את הקלטת במלון, אך לא מוצאת כלום. גולדה מבקש מיעל שתעזור לו. שחקני הכוח והספונסר המומים כשהשוטרים מגיעים לעצור את סער. זיווה שומעת בטלווזיה על המעצר ויוצאת למגרש. איציק וסמדר המומים מהמידע על האלימות של סער. תום מחפש את סיגי ברחבי הבית.

   

  פרק 53

  ליאן מספרת לאיציק וסמדר שסער הכה אותה , איציק לוחץ עליה לבטל את התלונה. ג'וש מכין לקארין "הפתעה" ליום ההולדת. זאביק ודורי מאוכזבים כשהספונסר מחליט לוותר על התמיכה בקבוצה. זיוה משחררת את סער בערבות ,סער מתקשה לעכל את הידיעה שליאן הגישה נגדו תלונה על אלימות. גולדה מפלרטט עם יעל. תום משתף את יעל בתאוריה שלו על החלפת הגופות. דורי ומילי מאוהבים מתמיד, מילי מרוויחה כספים מאתר הימורים במחשב. עובד ויפית ממשיכים לנסות להיכנס להריון. דוד מתוסכל ממצב הרווחים בטוטו כשלפתע מגיעה הפתעה. תום רואה את סיגי בחדר הלבשה.

   

  פרק 54

  רני מגיב בצורה מפתיעה לבשורות; קארין מוצאת את היומן של אסי; זיווה משכנעת את סער וליאן להתראיין; טובה מתריעה בפני מילי לא להתאהב שוב בסער; גולדה ויעל מתקרבים.

   

  פרק 55

  ליאן רואה את ניקי מגיעה אל סער; קארין קוראת את היומן של אסי; אוסקר מנסה לעזור לארהל'ה להתמודד עם פחדיו; טוקו זוכה בפרס; ג'וש מנסה להוסיף עניין לחיי המין שלו ושל קארין.

   

  פרק 56

  תום בטוח שסיגי נעלבה ממנו ומתבאס; ליאן מגיעה אל דורי לקחת את מסמכי הגירושים שלה ושל סער; קארין מספרת לג'וש את סיפור ילדותה; יעל מספרת לקארין שהיא וגולדה התנשקו.

   

  פרק 57

  זיווה מבשרת לסער שיוכל לראות את גל; החבר'ה בקבוצה מארגנים לטוקו יום הולדת; הרופא מייעץ לעובד לעשות בדיקת פוריות; איציק וסמדר מוקסמים מענבל, המאמנת של רני, ומחליטים

  להעסיקה.

   

  פרק 58

  אוסקר מוטרד מהתנהגותו של תום; קארין משכנעת את ליאן לבוא איתה למסיבה של טוקו על אף שסער יהיה שם; אסי שוב מסתבך בקטטה; דורי ממשיך בהתמכרות שלו להימורים ומפסיד המון כסף.

   

  פרק 59

  סער מתחיל לרקוד עם ניקי ומילי מצטרפת, ליאן מבקשת מסזאר שיקח אותה הביתה; זיוה מייעצת לאלינור לקחת את אסי לטיפול; קארין מתחילה לכתוב את הכתבה; מילי מספרת לטובה שהיא מתאהבת בסער.

   

  פרק 60

  עובד מתחמק מיפית כדי לא להתלוות אליה לבדיקות הפוריות; טוקו מבואס שאלונה ברחה לו; זיוה מביאה לסער את מסמכי הגירושים; קארין מגלה שג'וש העלה את הכתבה לאינטרנט.

   

  פרק 61

  אסי נטרף מהמחשבה שהכתבה פורסמה. קארין לחוצה וכועסת על ג'וש; זיווה ואלינור מבלות ביחד; ענבל ורני ממשיכים בטיפולים; אוסקר אומר לאהרל'ה שהוא חייב למצוא עבודה. שם פרק

   

  פרק 62

  ליאן מגלה שגל בילתה עם סער וניקי, ומתמלאת קנאה; יפית אומרת לעובד שהיא יודעת שהוא שיקר לה, והוא מסביר לה שנלחץ; איציק מתאכזב כשהוא מגלה שלא עבר את האודישן להיות פרשן.

   

  פרק 63

  טובה נלחצת ממצבו של דורי; סער פוגש את סזאר אצל ליאן; עובד מוטרד מתוצאות בדיקת הפוריות; החבר'ה בקבוצה צוחקים על אסי; זיוה מנשקת את אלינור; אסי מנשק את קארין. 

   

  פרק 64

  אלינור נבהלת מהנשיקה עם זיוה; סזאר מבקש מליאן להגיד לסער שמה שהיה בינהם נגמר; ענבל נוזפת באיציק על שהוא יוצר מציאות מדומה עבור רני; קארין מספרת ליעל על הנשיקה עם אסי.

   

  פרק 65

  אלינור מספרת לזיוה שהיא ואסי שכבו; עירית, אהובותו מהעבר של דוד מגיעה לביקור בטוטו; סער מבקש מזיוה שתמצא

  לסזאר קבוצה; תום מחליט ללכת לטיפול פסיכאטרי; סער מקבל מכתב ממיטל.

   

  פרק 66

  סער נוזף בחברי הקבוצה על יכולת המשחק שלהם; סמדר מציעה לאיציק לכתוב באתר; טוקו מספר לסער שהוא מדוכא בגלל אלונה; קארין מקבלת מכתב מאיים.

   

  פרק 67

  ניקי מספרת לזאביק שסער מחפש את אלונה; דורי מציע למילי נישואים; נהורה הופכת ללהיט בטוטו; קארין אומרת לג'וש

  שהיא רוצה להיפרד; גולדה מבקש מג'וש עצות בנושא מין.

   

  פרק 68

  טובה מאושרת מהצעת הנישואין של דורי; גולדה ויעל שוכבים; טוקו וסער מגלים שהמייל של אלונה נסגר; איציק ממשיך

  להתקרב לדת; הבנק לוחץ על דורי, והוא מתחיל למכור מניות.

   

  פרק 69:

  תום מחליט להפסיק את הכדורים על דעת עצמו;  זאביק מראה לניקי סם אונס שרכש; ג'וש מציע לגולדה עבודה בתור כתב מוסיקה באתר; ג'וזף נפגש עם זיוה ומבקש לשנות את צוואתו.

   

  פרק 70:

  ג'וש מבטיח לקארין לטפל בעצמו בקבוצת מכורים אנונימים, ומבקש הזדמנות נוספת; טוקו מאתר את אלונה; תום ויעל מנהלים שיחה נעימה במקסימוס; אוסקר שוב פוגש בחורה בדירה של תום.

   

  פרק 71

  תום מספר ליעל שהוא מדמיין את סיגי; טובה גונבת את נהורה; ליאן חולמת שזאביק אונס אותה; אלון רותח על מיטל ששלחה את המכתב לסער; קארין זורקת את ג'וש.

   

  פרק 72:

  סער ההמום ממצבה הבריאותי של מיטל, מספר לה את מה שעבר עליו; אלינור מספרת לזיוה על המריבה עם אסי; ענבל ממשיכה לאמן את רני; פלאודה המאפיונר מציע לדורי עזרה במחיקת החובות.

   

  פרק 73:

  מילי מתכוננת לחתונה; יעל מגיעה להתייעץ עם לטיסיה על בעיות המין שלה; איציק מנסה להכניס הביתה ערכים דתיים; סיגי מגיעה לבקר את תום ואומרת לו שהוא עומד למות. 

   

  פרק 74

  תום מתייעץ עם אסי לגבי מקום לרכישת אקדח; ריטה יוצרת קשר עם רני בצ'אט ומספרת לו על פליפה; טובה מארגנת את

  החתונה במרץ; מיטל מספרת לסער מה יש בקלטת.

   

  פרק 75

  דורי מבואס שאביו לא יהיה בחתונה; ג'וש מציע לגולדה עבודה בסיקור אירועי מוסיקה, וגולדה מאושר; עובד מנסה

  ללחוץ על יפית לדבר עם טוקו בעניין הילד; ליאן מוטרדת משיחת הטלפון עם מיטל.

   

  פרק 76

  ליאן נרגשת מהפגישה עם מיטל; דורי מתקשה לישון בעקבות סיוטים על סיגי; מילי מגלה שטובה מבזבזת כסף על חשבון

  האשראי של דורי; סמדר מפטרת את קארין; דובי רואה את הכתבה על דריה וג'לל.

   

  פרק 77

  ליאן מספרת לסער על פגישתה של מיטל ומבקשת את סליחתו; יעל מספרת ללטיסיה על החלום שלה על תום; אלינור תופסת את זיוה וג'וזף מתנשקים; ניקי פורצת לדירתו של דורי כדי למצוא את הקלטת. 

   

  פרק 78

  ג'וש מציע לאלינור לדגמן, וליאן מרוצה מהרעיון; תום מנסה לחבק את סיגי ולא מצליח; מילי מתקשרת לדורי ומספרת לו שפרצו להם לדירה; זיוה מספרת לג'וזף על משיכתה לנשים.

   

  פרק 79

  דורי מנסה להרגיע את מילי המודאגת; יעל אומרת לקארין שאסי עדיין מאוהב בה; טוקו אומר לאלונה שהוא לא יכול בלעדיה; סער שואל את ג'וזף איפה מיטל; ג'לל מבריז לדריה מהצילומים.

   

  פרק 80

  אסי לא מסרב למכור את המשחק; סער ואלונה מחפשים את מיטל בדירתו של ג'וזף; יעל מזמינה את תום לישון בדירה שלה; ג'לל אומר לדריה שאין לו כוונות לחזור לחיות בישראל.

   

  פרק 81

  סער מתדרך את השחקנים לפני המשחק, ומודיע לאסי שהוא בחזית; איציק מסיים לכתוב את הסיפור ושולח אותו בשם בדוי; דריה אומרת לליאן שהחליטה להישאר עם ג'לל; אלינור עוזבת חזרה לבית שאן.

   

  פרק 82

  תחרות הסיפורים מתגלה כהצלחה גדולה; ג'וש מייעץ לגולדה כיצד להחזיר את יעל אליו; זינו ופאלודה מאיימים על טובה ומילי; טוקו שואל את סער אם יש משהו בינו לבין אלונה. 

   

  פרק 83 

  השוטרים לוקחים את אסי לחקירה בתחנה; סער עוקב אחרי זאביק; אוסקר מנסה לגרום לפיטוריו של אהרל'ה; יעל אומרת

  ללטיסיה שהיא התאהבה בתום; דובי מזריק לדריה חומר הרדמה. 

  פרק 84

  דובי מאושר שהצליח במזימה שלו; חברי הקבוצה מגיעים לבקר את אסי; ניקי לחוצה כשמיטל מגלה את השם שלה; תום

  מזמין את יעל לבוא לראות את סיגי; ג'וזף המום ממצבה של מיטל.

   

  פרק 85

  דריה מתחננת בפני דובי שישחרר אותה; זיוה מתלבטת איך להיפרד מג'וזף; יפית מוטרדת מנושא ההפרייה; יעל מספרת

  לתום שאוסקר לא ראה את סיגי; ג'לל מגיע לחפש את דריה.

   

  פרק 86

  זאביק מטמין מכשיר הקלטה אצל ניקי; סער מבקר את תום ומבין את כל השתלשלות העניינים; ניקי וסער נפגשים לארוחת

  פרידה; מילי מבקשת מטובה לעזוב; איציק מתחיל להתרגז על העניינים של סמדר.

   

  פרק 87

  ליאן מצילה את סער ברגע האחרון; סמדר פוגשת את דובי וחושבת שהוא קייזרמן; לטיסיה מספרת ליעל שתום מאושפז; זאביק מזמן את ג'וזף לפגישה; עובד מבקש מטוקו לחתום על הסכם זכויות על הילד.

   


  פורסם לראשונה 05/04/2007 12:21

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ליאן וסער. האם הם יחזיקו מעמד?
  לאתר ההטבות
  מומלצים