שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אסי עזר ומייקל לואיס ינחו בניקלודיאון

  אסי עזר ומייקל לואיס מצטרפים למיכל גבריאלוב וינחו לסירוגין את העונה החדשה של "שיחה צפופה"

  אסי עזר ומייקל לואיס הולכים בעקבותיה של מיכאל גבריאלוב ומצטרפים לערוץ ניקלודיאון כמנחים אורחים בתוכנית "שיחה צפופה". גבריאלוב, עזר ולואיס ינחו לסירוגין את העונה החדשה של תוכנית האירוח של הערוץ, ובה חבורה של שמונה ילדים מתפקדים כמנחים ומראיינים, אחת מהם היא בתה של אושרת

  קוטלר, דנה קוטלר.

   

  עזר, כתב הבית של "ערב טוב עם גיא פינס" ב-HOT3, ולואיס, דוגמן ושחקן המשתתף ב"האלופה" ב-HOT3 וב"ראש גדול" ב-yes, סוגרים בכך את רשימת שלושה המנחים שינחו את העונה החדשה של התכנית "שיחה צפופה". בעבר הנחו בערוץ דנה פרידר, הדר עוזרי, אלון ליטבק ורוני דואני. ערוץ ניקלודיאון אינו זר לעזר ששימש כתסריטאי בערוץ וכתב בין השאר לתכנית המערכונים "בצפר".

   

  נוסף על דנה קוטלר, בין הילדים המראיינים בעונה החדשה של "שיחה צפופה" ניתן למצוא גם את אלה ארמוני, בתה של דפנה ארמוני ואת נואל ברקוביץ', בתה של יוליה ברקוביץ', עד לא מכבר סמנכ"לית מפלגת קדימה. שאר הילדים המנחים הם: שאולי מלמד, שמגיש פינה בתכנית "המשמר האזרחי" בערוץ 2 ובחדשות הילדים בערוץ 1, וכן שלושה מכוכבי הסדרה "קטן עלי" ששודרה בניקלודיאון: סיוון כהן, תמר אבלס ואור וולך.

   

  בעונה הקודמת של "שיחה צפופה" התארחו בין היתר עלמה זק, עברי לידר, מיקי חיימוביץ', בר רפאלי, איתן אורבך, עודד קטש, ורדה רזיאל ז'קונט, אדיר מילר. ואורי גוטליב. בעונה החדשה יתארחו  מיקי קם, מיכל אמדורסקי, שלומי שבת, גורי אלפי, ריקי גל ועוד.

   

  העונה החדשה של "שיחה צפופה" תעלה ב-9 במאי ב-18:10, בערוץ ניקלודיאון (47 ב"יס", 84 ב-HOT) מבית ענני תקשורת. 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רפי דלויה
  עזר. מנחה אורח
  צילום: רפי דלויה
  צילום: רן גולני
  לואיס. לסירוגין
  צילום: רן גולני
  לאתר ההטבות
  מומלצים