שתף קטע נבחר

גזית גלוב ישראל תקים "סינמה סיטי" בראשל"צ ב- 150 מ' שקל

חברה בת של גזית גלוב ישראל וחברת ניו לינאו סינמה (יזמית מתחם סינמה סיטי בגלילות) יקימו מתחם בידור תרבות, כנסים ובתי קולנוע במערב ראשון לציון. צופות הכנסות שנתיות של 18-20 מיליון שקל. המתחם צפוי להיפתח באוגוסט 2008

דרום יהודה ראשל"צ, חברה בת שבבעלותה המלאה של גזית גלוב ישראל וחברת ניו לינאו סינמה, יזמי מתחם הסינמה סיטי בגלילות, יקימו מתחם בידור, תרבות, כנסים ובתי קולנוע במערב ראשון לציון. המתחם יוקם בעלות משוערת של 150 מיליון שקל וצפוי להניב הכנסות שנתיות של 18-20 מיליון שקל.

 

המתחם בן 20 אלף מ"ר יוקם על קרקע בשטח של 17 דונם במערב ראשל"צ בצומת הרחובות משה דיין ואברהם בר. פתיחת המתחם מתוכננת לחודש אוגוסט 2008.

 

רונן אשכנזי, מנכ"ל גזית-גלוב ישראל, התייחס הבוקר לעסקה ואמר כי המתחם אמור לשרת קהל יעד ברדיוס של 25 ק"מ מסביב לאזור ראשון לציון. "פרוייקט המסחר ובתי הקולנוע צפוי להיות ייחודי וחדשני, וייבנה בסטנדרט גבוה שיכלול את הידע הנצבר של סינמה סיטי בעולם ואת הידע והניסיון של גזית גלוב בכל הקשור למתחמי מסחר ובידור".

 

גזית גלוב ישראל שמקבוצת גזית גלוב העולמית (75%) עוסקת ברכישה, פיתוח וניהול של נכסים מסחריים בישראל ובשווקים מתעוררים. החברה מחזיקה ומנהלת בישראל 9 נכסים פעילים בשטח מסחרי כולל של 100 אלף מ"ר (ביניהם תל-ברוך צפון, קניון רוטשילד בראשון לציון ומרכז חורב בחיפה)  ו-7 חטיבות קרקע בשלבי פיתוח שונים 120 אלף מ"ר נוספים.

 

הקבוצה סיימה את שנת 2006 עם זינוק של 92% ברווח הנקי שהסתכם ב-361 מיליון שקל. עיקר הגידול נבע מרווח הון של 490 מיליון שקל, שנרשם אשתקד בחברות הבנות כתוצאה ממכירת נכסים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רונן אשכנזי, מנכ"ל גזית גלוב ישראל
מומלצים