שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  צילום: ויז'ואל/פוטוס

  "זה לא חלום, זה רק עניין של זמן"

  המטרה של לילך שיר היא להגיע לכל חור בעולם עם המוזיקה שלה. בינתיים היא שומרת על מיתרי הקול, עושה הכל לבד ומחכה לאמרגן שיגלה אותה

  לילך שיר מאוד בטוחה במה שהיא עושה. "מי שיבחר בי ראשון ואני אבחר בו, הולך להיות מאוד עשיר", היא אומרת ומתכוונת למפיק הראשון או לחברת התקליטים שתרים את הכפפה. "יש כרגע כמה כיוונים והצעות, וזה הכל תלוי איפה ייפול האסימון".

   

  בעקבות החגים וימי הזיכרון יצאה הפינה "השיר שלנו Believe" של טל ברמן ואביעד קיסוס ב"רדיו תל-אביב" לפגרה של חודש, וכעת היא חוזרת. שיר, בת 25, מחזירה אותנו הבוקר לשגרה מלאה עם השיר "יותר שלך", שאותו כתבה והלחינה.

   

  שיר, שהגיעה מבית דתי, התחילה לצאת החוצה עם השירים שלה לפני כשנה ולדחוף בכל הכוח. ב-5 במאי היא תערוך הופעה מיוחדת במועדון הבארבי בתל אביב. "ההופעה מיוחדת כי מגיעים עיתונאים לסקר אותה. וגם אנשים מהתעשייה יגיעו", היא מסבירה.

   

  את עובדת לבדך על כל יחסי הציבור.

  "אוף, אני עובדת הרבה זמן על היחסי ציבור וזה מתקדם ממש יפה. זה מעייף אבל זה שווה את זה. אני מאמינה שרק ככה מצליחים. אני עושה עבודה של שמונה אנשים, אני עושה הכל".

   

  למה זה שווה את זה?

  "אני רואה שזה מצליח גם מבחינת התגובות וגם מבחינת הקשרים שמתחילים להירקם. אתה יוצר באזז. מצאתי מישהו שמקשר לי איזשהו מפיק מוזיקלי שאני רוצה לעבוד איתו, אז הכל מתחבר, גם יש המלצה אישית וגם הביעו הרבה מאוד עניין מהרבה מאוד מקומות.


  שיר באמצע. אמא תמיד תמכה (צילום: יעל אפשטיין)

   

  "התחלתי לפני שנה בקטן" ממשיכה שיר, "דיברתי עם אנשים וחילקתי דיסקים בכל מקום. ואז באמת התחילו לחזור אליי ויצרתי קשר עם אנשים. החלפתי הרכב בדרך, כי ההרכב הראשון לא היה מספיק מקצועי בעיניי. הייתה הופעת בכורה מאוד מאוד מוצלחת בבארבי ולכן אני ממשיכה להופיע שם, אבל אחר כך אני גם אופיע במקומות אחרים בכל הארץ".

   

  מתי התחלת להתעסק עם מוזיקה?

  "התחלתי לשיר בגיל 16. עברתי הרבה התפתחויות אישיות שלקחו את הזמן שלהן. עברתי דברים לא פשוטים בילדות ולקח זמן לאישיות שלי לצאת החוצה במהות האותנטית שלה, בזמן שאני נושאת עליי דברים שלא תלויים בי. אחרי שמצאתי את השחרור של הנפש שלי, הכל התחיל להיות במקום. כתבתי שירים מגיל עשר אבל לא ידעתי שיש לי יכולת להשמיע קול. ולקחתי החלטה שאני אפעל בשיטה שתאפשר לי לשיר עד גיל 100. מצב בו הקול שלי יעשה מה שאני רוצה. כי זה הכל תלוי איך שומרים על מיתרי הקול, וגם זה לקח זמן, אבל היום אני במקום מאוד שלם".

   

  הגעת מבית דתי. זה הקשה עלייך?

  "התחלתי עם המוזיקה בערך שנתיים לפני שכל המשפחה שלי חזרה בשאלה. השנתיים האלו היו דחיפה שלי לכיוון הזה, אני דחפתי את ההורים שלי לשם, ואמרתי להם שזו לא דרך חיים שמתאימה לנו".

   

  ואיך המשפחה מקבלת את הבחירות שלך?

  "בהמון אהבה ושמחה. בעיקר אמא שלי. היא תמיד תמיד תמכה ודחפה לא משנה מה".

   

  ומה החלום?

  "זה לא חלום, זה רק עניין של זמן", היא צוחקת, "המטרה היא להגיע לכל חור בעולם. וכשיגידו 'לילך שיר' - זה יהיה שם שמכירים בכל העולם. ככל שאתה יותר מוכר, אז אתה מסוגל להגיע לכמה שיותר אנשים".

   

  גלו יוצרים נוספים:

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שיר. "היום אני במקום מאוד שלם"
  צילום: יעל אפשטיין
  טל ואביעד. נותנים צ'אנס ראשון
  לאתר ההטבות
  מומלצים