שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בנק אגוד: הסכם הפצה עם בית ההשקעות אי.בי.אי

  במסגרת ההסכם יפיץ הבנק את מוצרי גמל וקרנות השתלמות של חברת אי.בי.אי. גמל , שהחלה לפעול בסוף 2006 וצברה עד כה כ-100 מיליון שקל

  בנק אגוד חתם על הסכם להפצת מוצרי גמל וקרנות השתלמות של בית ההשקעות אי.בי.אי. הסכם זה מצטרף להסכמי הפצה נוספים עליהם חתם בנק אגוד, עד כה במטרה לספק ללקוחות את המגוון הרחב ביותר של מוצרים פנסיוניים. קרנות הפנסיה עימן חתם בנק אגוד הן: מנורה (מבטחים), מגדל (מקפת), הראל, איילון, אקסלנס, הפניקס, יובלים והלמן אלדובי.

   

  חברות ניהול קופות גמל וקרנות השתלמת איתן חתם הבנק הן איילון, איפקס, אלטשולר שחם, אנליסט, אקסלנס, יובלים, הלמן אלדובי, הפניקס, הראל, לאומי גמל, מקפת, מרכנתיל דיסקונט, פסגות, קאוטרו, תמיר פישמן, איפקס וההסכם האחרון עם אי.בי.אי.

   

  עידית לוסקי, סמנכ"ל בכיר באגוד וראש אגף בנקאות קמעונאית וניהול סיכונים אמרה: "מאז החל הבנק, ביולי 2006, במתן ייעוץ פנסיוני לעצמאים, ביצענו אלפי שיחות ייעוץ, ואלפי לקוחות, כולל לקוחות בנקים אחרים, חתמו על הסכמי הצטרפות לגופים פנסיוניים באמצעות מערך הייעוץ הפנסיוני של בנק אגוד".

   

  בית ההשקעות אי.בי.אי., שנוסד לפני למעלה מ-35 שנה, עוסק בכל התחומים בשוק ההון ומנהל השקעות בהיקף של כ-10 מיליארד שקל. בשנה שעברה הקים

  בית ההשקעות את חברת אי.בי.אי. גמל - חברה לניהול קופות גמל וקרנות השתלמות. החברה צברה בחודשי הפעילות הראשונים כ-100 מיליון שקל בקופות גמל ובקרנות השתלמות, שהתמקמו בצמרת התשואות של הענף בתקופה זו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עידית לוסקי, סמנכ"ל בכיר, ראש אגף בנקאות קמעונאית וניהול סיכונים
  מומלצים