שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  משפחת בורוביץ' מגדילה את אחזקותיה באל על

  איזי ודדי בורוביץ' ותמי מוזס-בורוביץ' קונים מחברת כור 5% ממניות כנפיים, חברת האחזקות השולטת באל על, תמורת 7.4 מיליון דולר

  אנשי העסקים איזי בורוביץ', דדי בורוביץ' ותמי מוזס-בורוביץ', בעלי השליטה בחברת האחזקות כנפיים (בעלת השליטה באל על), חתמו על הסכם עם חברת האחזקות כור לפיו ירכשו 4.96% מאחזקות כור בכנפיים. היקף העסקה מסתכם ב-7.4 מיליון דולר והיא מתבצעת לפי שווי של 10.5 דולר למניה.

   

  איזי בורוביץ' רוכש 322 אלף ממניות כנפיים, דדי בורוביץ' רוכש 144 אלף מניות ותמי מוזס-בורוביץ' רוכשת 244 אלף מניות. בעקבות הרכישה יחזיקו

  משפחת בורוביץ' ושאר בעלי השליטה בכנפיים ב-51.7% מהחברה.

   

  ההסכם מעניק למשפחת בורוביץ' אופציה לרכוש את 4.2% המניות הנותרות של כור בכנפיים. אם תודיע על כך תוך 30 יום, היא תוכל לרכוש את המניות באותו מחיר. אם תממש את האופציה בתוך 16 חודש, היא תוכל לרכוש את המניות ב-13.96 דולר למניה. אם תמומש האופציה, יחזיקו בעלי השליטה 55.9% מכנפיים. העסקה כפופה לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים.

   

  "רכישת המניות היא הבעת אמון של בעלי המניות בחברה", אומר יו"ר אל על, איזי בורוביץ', "אנו מאמינים כי תוכניות הפיתוח של חברת התעופה אל על תצעיד אותה להיות חברת מובילה בתחומה".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: סיון פרג'
  איזי בורוביץ': קנה 322 מניות
  צילום: סיון פרג'
  צילום: אלכס קולומויסקי
  דדי בורוביץ': קנה 144 אלף מניות
  צילום: אלכס קולומויסקי
  מומלצים