שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  קבוצת רכישה תבנה מגדלי מגורים לעובדי היי טק בלבד
  330 דירות ב-2 מגדלי מגורים נבנות בימים אלה במרכז תל-אביב ומוצעות למכירה במחירים של 2,250-2,750 דולר למ"ר. הרוכשים נדרשים לעבור ועדת קבלה ולהציג ניסיון עבודה בחברת היי-טק

  פרוייקט קבוצת הרכישה הגדול בתולדות המדינה יוצא לדרך: במרכז ת"א יוקם קומפלקס מגורים המיועד לעובדי היי-טק, הכולל שני מגדלי יוקרה בני 30 קומות. הפרוייקט, "סנטרל פארק", ממוקם בסמוך לעזריאלי וצמוד למרכז החדש של מרפאות מכבי-אסותא ולקרייה החדשה של צ'ק פוינט שבנייתה מושלמת בימים אלה. הקומפלקס ימכר כולו מראש, ויוקם כיחידה אחת.

   

  המגדלים מכילים 330 דירות (בנות 3.5,4 ו-5 חדרים), אשר למעלה ממחציתן כבר נרכשו במחירים של 2,250 עד 2,750 דולר למ"ר.

   

  הפרויקט המכונה "סנטרל פארק" נבנה בתיאום עם חברות היי-טק כמו צ'ק פוינט, קומברס, מוטורולה, נייס, ECI ומיקרוסופט, שעובדיהן אמורים לאכלס אותו.

   

  המועמדים יבחרו בועדת קבלה, וזכאים להגיש מועמדות רק מי שעובדים בתחום ההיי-טק או מי שעבדו בתחום לפחות 12 חודשים במהלך 30 החודשים האחרונים. ועדת הקבלה הוסמכה לאשר, במקרים מיוחדים, קבלת רוכשים שאינם מתחום ההיי-טק אשר יכולים לתרום לאיכות האוכלוסיה.

   

  לדברי חזי ברקוביץ', מהנדס העיר ת"א, הפרוייקט מוקם במסגרת תוכניתה של העירייה להפוך את האזור כולו לאזור המשלב מגורי יוקרה ומגדלי היי-טק. כחלק מתכנית הפיתוח של האזור צפויה העירייה להקים באזור פארק על שטח של 25 דונם.  

   

  דרור הלוי, מארגן קבוצת הרכישה, אומר כי "המחירים המוצעים לדיירי הפרויקט נמוכים בעשרות אחוזים ממחירי מגדלי היוקרה בתל-אביב". היתרון הכלכלי נובע מניצול כח הקניה של הקבוצה, חסכון רווח יזמי ועלויות נוספות והעברת כל ההטבה לרוכשים תוך הקפדה על חתך אוכלוסייה גבוה שמבטיח עליית ערך מהירה.

   

  הפרוייקט יבנה על ידי חברת תדהר ובליווי בנק לאומי. היועצת המשפטית של הקבוצה היא עו"ד טלי ירון-אלדר, לשעבר נציבת מס הכנסה, שאף רכשה דירה במתחם.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים