שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  או.אר.טי: הכנסות אורפק צמחו ב-27% ברבעון

  הכנסות יצרנית מערכות התידלוק, הסתכמו ב-11.9 מיליון דולר. הרווח הנקי של אורפק ברבעון הסתכם ב-1.7 מיליון דולר, עלייה של כ-16% בהשוואה לרבעון המקביל. השיפור בתוצאות נבע בעיקר מגידול בהיקף הפעילות ונתח השוק של החברה באירופה

  חברת אורפק מערכות, המוחזקת בשיעור של כ-59% על ידי קבוצת או.אר.טי טכנולוגיות, פותחת את שנת 2007 עם המשך מגמת הצמיחה, המאפיינת אותה בשנים האחרונות.

   

  אורפק סיימה את הרבעון הראשון עם הכנסות של 11.9 מיליון דולר, עלייה של 27% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי  הסתכם ב-1.7 מיליון דולר, עלייה של כ-16%.

   

  הגידול בהכנסות, נבע מהרחבת הפעילות באירופה, שתורמת כ-62% מההכנסות. בנוסף, הציגה אורפק צמיחה משמעותית של 100% בהיקף הפעילות באסיה ואפריקה

  עם אספקת הזמנות בשווקים הגדולים בהם היא פועלת, כגון הודו, שם ביצעה החברה אספקה של 150 מערכות של פתרון "מקצה לקצה" לחברות דלק גדולות.

    

  חיים כהן, מנכ"ל אורפק, אמר היום: "אנו מסכמים רבעון נוסף של צמיחה חזקה תוך חיזוק מעמדה של החברה ונתח השוק העולמי שלה, במיוחד במזרח אירופה, ואסיה. אורפק נהנית מתנאי מסחר טובים בשווקים בהם היא פועלת ונכנסת לרבעון השני של 2007 עם צבר הזמנות משמעותי".

    

  אורפק מערכות הנסחרת בבורסת ה-AIM בלונדון, עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות מתוחכמות לניהול תדלוק וניהול תחנות דלק. שווי השוק של אורפק עומד כיום על כ-125 מיליון דולר. החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות מתוחכמות לניהול תדלוק וניהול תחנות דלק.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים