שתף קטע נבחר

מיקוד אבטחה תאבטח את השרים ב-100 מיליון שקל

החברה זכתה במכרז של משרד האוצר והשב"כ ל-3 שנים, בהתאם להחלטת ממשלה שקבעה כי שרים יאובטחו בידי חברות אבטחה פרטיות כדי לחסוך כסף

חברת האבטחה "מיקוד אבטחה", חברה בת של חברת כוח האדם "מיקוד", זכתה במכרז לאבטחת שרים. היקף המכרז מסתכם ביותר מ- 100 מיליון שקל.

 

את המכרז ערכו מינהל הרכש הממשלתי באגף החשב הכללי באוצר, בשיתוף פעולה עם השב"כ. החברה תספק שירותי אבטחה צמודה לשרי הממשלה במשך 3 השנים הקרובות.

 

המכרז נערך בעקבות החלטת ממשלה מיוני 2004 שקבעה כי מרבית השרים יאובטחו בידי חברות אבטחה פרטיות בפיקוח מערכת הביטחון. כלכלני מינהל הרכש מעריכים כי העובדה שהממשלה ביצעה מכרז מרכזי ובחרה בחברה אחת תביא לחסכון ניכר בהוצאות. באוצר מציינים כי דרישות הממשלה שהוצגו בפני החברות שהשתתפו במכרז כוללות שיפור גדול בתקני האבטחה.

 

מיקוד אבטחה עוסקת במתן שירותי אבטחה פיזית בסיורים, בפיתוח מערכות אבטחה אלקטרונית יחד עם חברת אלרטיקו, בפיקוח על חדרי בקרה ובהפעלת מערכות בקרת שמירה, מיגון והתראה.

 

החברה האם, מיקוד, היא חברה פרטית בבעלותו של סולי אלישר, שהוקמה בירושלים בשנת 1984 וכיום היא מעסיקה 4,500 עובדים. בנוסף לאבטחה, עוסקת קבוצת מיקוד בהשמה וכוח אדם, ניקיון, אחזקת מבנים, שירותים טכניים ובנייה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מיקוד תאבטח את השרים.
צילום: גיל יוחנן
מומלצים