שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  פיי-גוטמן מתוודה

  בראיון שמתפרסם בסוף השבוע ב"7 לילות", חושף אמיר פיי-גוטמן את העדפותיו המיניות, ומספר על שנים של הסתרה והדחקה. "אפילו שכבתי עם בחורות, בידיעה שאני משקר לעצמי"

  יותר מעשר שנים עברו מאז פרץ אמיר פיי-גוטמן לתודעה עם להקת "היי פייב". במהלך עשר השנים האלה הוא הספיק להתכחש לעצמו, להדחיק את העובדה שנמשך לגברים, ובמקביל בנה קריירה מוזיקלית בפסטיגלים, מחזות זמר ("מרי לו") ואפילו הוציא אלבום. עם יציאת האלבום השני שלו, "דבש בכוורות", הוא מתראיין במוסף "7 לילות" (ידיעות אחרונות), ומתוודה לראשונה על נטיותיו המיניות.

   

  "במשך ארבע שנים הדחקתי את המיניות שלי לחלוטין", מספר פיי-גוטמן. "יצאתי עם בחורות, עם כמה אפילו שכבתי, בידיעה ברורה שזה לא אמיתי, שאני משקר לעצמי. זה בדרך כלל היה מתחיל מיותר מידי אלכוהול באיזו מסיבה. לא סבלתי, אבל זה גם לא ריגש אותי באמת. בבוקר שאחרי הייתי משחזר מה קרה, וזה היה עושה לי רע.. המפגשים האלה אף פעם לא הובילו לקשרים ארוכי טווח.. היתה מישהי שהצלחתי להתקרב אליה קצת, אבל אחרי חודש וחצי זה שיעמם. היה ריק".

   


  אמיר פיי גוטמן והחבר, ינאי פרישר (צילום: ענת מוסברג)

   

  עוד מרחיב פיי-גוטמן על הבדידות שחווה בשנים בהן הסתתר, ועל המצוקה שחש בעקבותיה. מסתבר שכשמסביב נפוצו שמועות וניחושים, היתה רק בחורה אחת שהעזה לבוא ולשאול אותו ישירות על הנושא. "זו היתה אפרת רייטן. כשהופעתי עם 'היי פייב' בפסטיגל, ישבתי איתה יום אחד ודיברנו. היא היחידה שהיתה מסוגלת לשאול אם אני גיי. עניתי את האמת, ותוך כדי זולגת לי דמעה מהעיניים, מההתרגשות שמישהו סוף סוף מדבר איתי באמת. אמרתי לה שאני לא חי את זה כרגע, כי אני מאוד מתוסבך עם עצמי. מאז אנחנו חברים מאוד טובים. היא אחת המפורסמות הבודדות שפגשתי בחיי שתישאר בליבי תמיד".

   

  היום מקיים פיי-גוטמן זוגיות אוהבת ובריאה בת ארבע שנים עם ינאי פרישר (עליה הצהיר לפני שנתיים, באחת מההופעות שנתן). המדור מפנה אתכם גם לשירים מתוך האלבום החדש של פיי-גוטמן, שאת המילים שלהן כתב בעצמו, כמו "מרגיש", למשל, ואולי עכשיו תבינו את המילים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  באדיבות: הד ארצי
  פיי-גוטמן. שלם עם עצמו
  באדיבות: הד ארצי
  לאתר ההטבות
  מומלצים