שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  סאם סון המתוקה

  ויוה, יום ו'

  פרקים 16-15

   

  סאם סון מבשלת דייסת אורז להי ג'ין החולה, אך זוכה ממנה לקבלת פנים צוננת. יי ינג חותמת על חוזה לשכירת עסק משותף לה ולסאם-סון. הי ג'ין מחליטה לחזור לארה"ב ומבקשת מג'ין הון ללוות אותה לשם. בקשתה גורמת למריבה קשה בין סאם סון לג'ין הון, אך בסופה סאם סון מרשה לו לנסוע. יון מו מציע ליי ינג ההמומה נישואין. ג'ין הון נוסע לארה"ב.

   

  לאחר חודשיים שבהם לא שמעה דבר מג'ין הון, סאם סון מנסה להמשיך בחייה על אף הכאב הרב. כאשר הוא חוזר במפתיע, עליו לתת הסברים, ולא רק לסאם סון. מתברר ששלח גלויות רבות לכתובת הלא נכונה. סאם סון מתקשה לסלוח לו, אך מתרצה לבסוף. הי ג'ין לומדת רפואה בארה"ב. סאם-סון הולכת לפגוש את אמו של ג'ין הון. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  פרקים 14-13

   

  ג'ין הון מגיע להר הלה לפגוש את סאם סון לכבוד יום הולדתה. הוא קורע את טופסי החלפת השם שלה והיא כועסת ומסרבת לשכב עמו. סאם סון ואחותה מתחילות לחפש שטח לעסק החדש שלהן. יי ינג נפגשת עם יון מו, שמציע לה לצאת קבוע והיא מסרבת. אמו של ג'ין הון נפגשת עם אמה של סאם סון כדי לטרפד את היחסים בין השניים. ג'ין הון נפרד מהי ג'ין.

   

  סאם סון וג'ין הון מתחילים לצאת. היא לוקחת אותו לעשות את שבעת הדברים שתמיד רצתה לעשות כשיהיה לה חבר, והשיא הוא במפגש עם אמה. בתחילה, האם לא מקבלת אותו אך בסוף נשבית בקסמיו. הי ג'ין מתאשפזת בבית חולים בגלל אנורקסיה וג'ין הון ממהר להיות איתה. הוא לוקח אותה לישון אצלו בלילה וסאם סון רואה אותם מגיעים יחד לדירתו.


  פורסם לראשונה 24/05/2007 15:15

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים