שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  פרסום ראשון: יומניו של פדופיל ה-ICQ
  כשעצרו החוקרים את אורן מהדקר, החשוד בעבירות רבות של פדופיליה, הם נדהמו למצוא במחשבו האישי תיעוד מדויק של מאות מפגשים ושיחות שניהל באינטרנט עם ילדות שאותן פיתה. לידי ynet הגיעו חלק מתמלילי השיחות המציגות את הרשת שטווה לקורבנותיו, וכן הערות שבהן סיפר על פנטזיות ותיאר מפגשים מיניים. יומנו האישי של פדופיל

  כשבועיים לאחר שהצליחה המשטרה להניח את ידה על "מלאך המוות", אורן מהדקר בן ה-30 מקריית אונו, החשוד בעבירות רבות של פדופיליה, הגיעו היום (א') לידי ynet קטעים בלעדיים מהשיחות שניהל מעל רשת האינטרנט עם קורבנותיו.

   

  קטעי השיחות נשלפו מתוך מחשבו הפרטי של מהדקר, שבו נשמרו מאות שיחות אותן ניהל עם נערות צעירות באמצעות תוכנת ה-ICQ. בנוסף, נחשפים כאן לראשונה קטעים מתוך יומן החיים אותו ניהל, ובו תיעד כל מפגש וכל פנטזיה.

   

  את השיחה הבאה יזם מהדקר עם ילדה בת 10, כשהוא מציג את עצמו כנער בן 14, ומשתמש בכינוי "מלאך 00".

   

  מלאך 00: "אני יוסי ואת איך קוראים לך? בת כמה את? בת 13?"

  ממי אש שש: "אני טליה בת 10"

  מלאך 00: "אז למה רשום לך שאת בת 13 וכמה זמן היה לך חבר?"

  ממי אש שש: "לא יודעת למה זה כתוב ככה. היה לי חבר שנה וחצי"

  מלאך 00: "ובנים, עד איזה גיל את מוכנה לצאת אתם?"

  ממי אש שש: "כל עוד זה לא מעל גיל 15 זה טוב לי"

  מלאך 00: "טוב כי אני בן 14 אז יש לי סיכוי איתך נכון?"

   

  השיחה בין השניים נמשכת עוד זמן ממושך ואז מהדקר מחליט כי הגיע העת לכוון למטרה:

  מלאך 00: "אני עוד לא יודע מה את אוהבת בשביל זה נצטרך להכיר וגם להיפגש".

  ממי אש שש: "למה? יש מספיק בנים שווים בבית הספר ובישוב שלי."

  מלאך 00: "אבל אני זה שרוצה אותך ומת כבר להיפגש אתך ולנשק".

   

  השיחה בין השניים נמשכת, ומקבלת אופי מיני בוטה בהרבה.

   

   "אני מפחדת מזה שעשית לי בכוח"

  מהדקר עצמו נמצא כעת במעצר, וביום חמישי האחרון האריך בית משפט השלום בנצרת את מעצרו בפעם השנייה למשך שמונה ימים. במשטרת מרחב העמקים אומרים כי מדובר בחקירה מסועפת ושבידיהם רשימה של 100 צעירות איתן שוחח מהדקר, כאשר החשד הוא שעם חלקן אף נפגש וניהל קשר בעל אופי מיני. עדות לקשר שכזה ניתן למצוא בשיחה הבאה, בה מכנה עצמו מהדקר "פיניקס המוות".

   

  פיניקס המוות: "מה אתך?"

  הילוש: "אני מפחדת ממך אורן דניאל"

  פיניקס המוות: "אבל למה?"

  הילוש: "ממה שקרה בינינו פעם..."

  פיניקס המוות: "מה קרה? יצאנו ביחד בתור חברים..."

  הילוש: "שרצית אותי ועשית לי בכוח"

  פיניקס המוות: "מה מזה ששכבנו, זה מה שמפריע לך? אני רוצה לסדר את העניינים בינינו ושיהיה בסדר.."

   

  חקירת המשטרה החלה בתחנת עפולה, עליה מפקדת סגן ניצב אורלי מלכה. בראש הצוות עומד פקד יוני שפירא, שנעזר בגלעד האן, מיחידת המחשוב של מחלק ההונאה צפון, על מנת לשלוף את הקבצים המפלילים ממחשבו של מהדקר. בצוות החקירה חושדים כי מהדקר ניהל מאות שיחות עם ילדות ונערות באין מפריע ובמשך שנים ארוכות. לעיתים, הנערות עצמן כלל לא ידעו שנפלו קורבן לתקיפה מינית.

   

  "אנצל את הכל כדי לקבל סקס"

  לפי החשד, מהדקר נהג לאמץ לעצמו זהויות שונות ולהתאים את גילו לגיל הנערות או הילדות אותן ביקש לפגוש. בדירתו נתפסו 300 קלטות פורנוגרפיות שבחלקן סרטים פדופילים. בנוסף, נמצאו שני יומנים עבי כרס בהם תיעד את פגישות, פנטזיות והערות על הילדות איתן שוחח. קטעים מהיומן הגיעו לידי ynet.

   

  בחודש אוקטובר 2003 כותב אורן מהדקר ביומנו: "...יגיע הזמן שבו אני אנצל כל מה שיש לי בכדי לקבל סקס גם אם זה אומר לקחת את זה מאילת (שם בדוי) בכוח, וגם אם זה נקרא אונס.. כי לפי מה שאני מרגיש זו היא שאונסת אותי מחוסר סקס..."

   

  בחודש פברואר 2005 הוא כותב: "...התקשרתי לנעה (שם בדוי) שהיא בת 14 וחושבת שאני בן 17.5 ... אני חייב להתחיל אתה ולא לפחד משום דבר..."

   

  בחודש אוקטובר 2001 הוא מתאר כיצד הכניס שני כדורי שינה למשקה שנתן לאחת הילדות, וכי ניצל את העובדה שהייתה חסרת הכרה כדי לאנוס אותה. בפעם אחרת הוא רשם את שמה של ילדה בת 13, ומתחתיו ציין את מידת התחתונים והחזיה שלה עם הכיתוב: "אסור לוותר על זה".

   

  אחד החוקרים בפרשה סיפר: "מדובר במתעד כפייתי. האיש פשוט תיעד הכול, החל מהפנטזיות הרטובות שלו ועד הכינויים בהם השתמש אני עוסק בחקירות שנים רבות מעודי לא נתקלתי במקרה כזה". דובר מרחב העמקים, רב-פקד גרי אליאב, אמר כי "הוחלט להגדיל את צוות החקירה מאחר ומדובר בחקירה מורכבת ורגישה שתארך עוד ימים ארוכים".

   

  עד כה הצליחו החוקרים להגיע לשלוש בנות שהודו כי נאנסו על-ידי מהדקר. במשטרה פנו לחברת ICQ על מנת לקבל ממנה את כתובות הנערות האחרות כדי ליצור איתן קשר. מהדקר עצמו הודה עד כה בחמישה מקרי אונס אותם ביצע במתלוננת הראשונה, נערה בת 13 מאזור העמקים, ובחקירתו אף קשר עצמו ל 15 השמות של ילדות אחרות המוזכרות ביומניו האישיים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים