שתף קטע נבחר

עודד קטש: "הפרפרים בבטן - סימן להצלחה"

המאמן החדש יתחיל בעבודה על הבוקר בישיבה עם המנכ"ל שרף וההנהלה, בנוגע להערכות לקראת העונה הבאה. ביינום וארנולד צפויים להמשיך, אורן עמיאל ימונה כעוזר מאמן

באופן רשמי עידן עודד קטש וצביקה שרף במכבי תל אביב החל ביום שני, אולם באופן מעשי הוא יתחיל בבוקר יום שלישי, אז מצפה לצוות המקצועי החדש ישיבת עבודה ראשונה עם ההנהלה. על הפרק עומדת ההערכות המקצועית לקראת העונה הבאה, כמו גם השלמת הצוות המקצועי שיעבוד לצד קטש ושרף.

 

 

שני עניינים קונקרטים בהם ידונו ראשי ההנהלה עם המאמן והמנכ"ל החדשים הם מינויו של אורן עמיאל כעוזרו של קטש וכן הארכת חוזהו של ג'יימי ארנולד. האחרון עזב בלילה את הארץ וממתין להצעה ממכבי ת"א בנוגע להמשך דרכו בקבוצה. המשא ומתן הראשוני החל כבר, אולם ההנהלה תאלץ להכריע כמה כסף היא תהייה מוכנה לשלם לשחקן שהביא לה אליפות ולכמה שנים. בנוגע לוויל ביינום, עושה רושם כי מעמדו לא יפגע מהמינויים החדשים והוא יישאר.

 

קטש עצמו עדיין לא מדבר על תוכניותיו לעונה הקרובה, אבל אחרי שחתם על חוזה לשלוש השנים הבאות, הוא בהחלט יכול לדבר על ציפיותיו הגדולות, ביחס לגילו הצעיר - 33 בסך הכל. "התמודדות עם לחץ לא קשורה לגיל" אמר קטש. "מהבחינה הזו, הלוואי והתמודדות עם לחץ תהיה הבעיה שלי".

 

"זה תפקיד מחייב, אתגר גדול" המשיך קטש. "זו חתיכת קיצור דרך, אבל יש לי ביטחון. אני חושב שזו הצעה שאי אפשר לסרב לה וכמי שבא מתוך המערכת של מכבי, כשקוראים לך - אתה לא יכול לסרב. זה מרגש, זה כמו להתחיל כל עונה בה הייתי שחקן. היו פחדים, וכשיש את הפרפרים זה סימן טוב לפני הצלחה".


ביינום וגיא גודס. זה שצפוי להישאר וזה שכנראה שלא (אלי אלגרט)

 

גם שרף, שאמור לפקח על מהלכיו של קטש מהצד ולסייע לו בכל הנוגע לפן המקצועי, הביע בטחון רב במאמן הצעיר. "אף אחד לא נולד עם ניסיון" אמר הרס"ר. "לעודד יש ניסיון רב כשחקן במכבי ובפנאתינייקוס. התכונות האישיות שלו והדברים האלה ביחד יעשו אותו למאמן יוצא מן הכלל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קטש בפגישת החתימה עם ההנהלה
צילום: ערן קמינסקי
מומלצים