שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  למי אכפת אם היא יפה, העיקר שהיא סקסית

  מרחוק נראה שהיא מפלרטטת דרך המכשיר הסלולרי. יש משהו בכל תנועה שלה שמורגש באוויר. אתה יכול להרגיש את ההתפתלויות הקטנות, לשמוע את קול הנשימות שלה, לחוות את הצחוק הזה, פשוט ומתוק. צועני אחד אמר לי פעם: "סקסיוּת היא נכונות לחוות את החיים עם כל החושים"

  אתה רואה אותה יושבת בבית קפה, באור יום. בסך הכל היא מדברת בטלפון, מרחוק נראה שהיא מפלרטטת דרך המכשיר הסלולרי, שותה קפה, צוחקת מהלב, מטה את ראשה אחורה, מראה צוואר, נוגעת בשערה. ולמרות שיש שולחן שמפריד ביניכם, אתה יכול להרגיש את ההתפתלויות הקטנות שלה, לשמוע את קול הנשימות שלה, לחוות את הצחוק הזה, פשוט ומתוק, לפעמים אפשר אפילו להריח אותה למרחוק. יש משהו בכל תנועה ותנועה שלה שמורגש באוויר, אבל רק אם אתה גבר. אין לי מושג איך חווה אשה מיצג כזה. יש לי מושג ברור מה זה עושה לי. אתה מתקרב ומקיף את השולחן ואז אתה רואה שהיא בכלל לא יפה, למי אכפת בכלל?

   

  כן, היא נראית "רגיל", אין לה תווים מיוחדים, אור או אאורה אחרת, אילו היית נתקל בה מאחורי דלפק בבנק או בדואר לא היית מעיף בה מבט שני, אבל כאן בחוץ ליד השולחן, עם השיניים הלבנות שנחשפות עם כל חיוך, עם הנגיעות הקלות שלה בפנים שלה, המשחק עם העגילים, השיער שמוסט וחושף אוזן - כאן היא ללא ספק סקסית.

   

  אתה אפילו לא צריך להזיז את האנטנה

  אם אתה פוגש אשה בפעם הראשונה, והיא קולטת אותך מתעניין, השדר הזה שתקבל בחזרה, לזה קוראים סקסיוּת, שזה אומר "עליתי על התדר שלך". אתה אפילו לא צריך להזיז את האנטנה, תשאיר אותה בינתיים מקופלת. אולי רק בינתיים.

   

  ואם במקרה נוצרה ביניכם אינטימיות, אפילו קבועה, ואתה מעז להציץ בזמן שאתם אוהבים, יש משהו בתנועה המעוגלת הזאת, בשילוב חום הגוף, המבט החצי מזוגג. אולי לזה התכוונו שאמרו סקסית.

   

  אמר לי צועני אחד: "סקסית = נכונות, נכונות לחוות את החיים עם כל החושים, דרך הנשיות". סקסית זה גם סוג של שקט, לפעמים השקט של הסערה, למרות שיש את אלו שנראות חיות טורפות; אלה סקסיות עם ריח של סכנה.

    

  זה המנגנון, הוא אוטומטי ועובד נהדר

  "סקסית אחת", "היא מאוד סקסית". פגשתי יותר מאחת שהיתה חושנית, שההליכה שלה מעוררת את כל החושים בנוכחותה. ואולי קוראים לזה ככה כי הדבר הראשון שאתה רואה בה זה את המיניות שלה. די סקסיסטי לא? בכל מקרה, אין מה לעשות, זה המנגנון, הוא אוטומטי ועובד נהדר. אפשר אמנם לאלף את עצמך להסיט את המבט. את המחשבות - פחות.

   

  ניסיתי לאתגר את הזיכרון שלי, מי יושבת שם מחייכת בראש הליגה? האם הגיעה לשם בנקודות, או בעיקר מקליעות לרחוק, אולי בגלל פאולים או בגלל ישיבתה על הספסל. קשה, קשה. אין לי באמת תשובה, כולן היו נחשקות, חלקן עדיין. בעיניי, בטוח שבעיני אחרים גם.

   

  לא חוכמה לראות בחורה זרה ולחשוב שהיא סקסית. החלק הקשה יותר הוא לראות את הסקסיות שבזאת שבחרת. להזדקן אתה, לגדול עם הסקסיות שלה, גם כשהיא סתם מסתובבת בבית בטרנינג קרוע. 

   

  נתמזל מזלי וראיתי במו עיניי חושניות לשמה, רכות שמרגישים ממטרים. גם כשהיתה עסוקה במטלות החיים, היא עשתה את זה סקסי. שאלה גדולה: האם כשהיא לבד זה נשאר? האם גם אז היא נעה ככה ממקום למקום? מענטזת לאוויר?

   

  הייתי פעם עם אחת, ממש יפה, כולם אמרו שהיא סקסית, זה מה שהיו אומרים קודם, אחר כך הוסיפו עוד סופרלטיבים. האמת שהיא היתה מאוד יפה וסקסית, אבל יותר מהכל בבסיסה היא היתה פתיינית אובססיבית, ככה היא חוותה את החיים כפיתוי אחד מתמשך. היא היתה אופנוענית, אמרתי עליה פעם שאני בטוח שכשהיא עומדת ברמזור אדום, היא יורדת מהאופנוע ומענטזת לרמזור, שיתחלף לירוק. נשים שונאות את הסוג המצליח הזה, עמוק בליבן, אבל רק את אלו שמצליחות.

   

  ואומרים שיש את הסוג הזה שיכולה להיות יפה, אבל לא סקסית במיוחד. למרות שלא ראיתי כזאת, אף פעם. אשה יפה שמודעת ליופייה תהיה סקסית בעיני האחר, תמיד. ואיזו אשה יפה לא תהיה מודעת לעצמה?

   

  האם פרוצה לאור פנס רחוב יכולה להיות סקסית? בעיני החרמן התורן באוטו בוודאי שכן, הן מקצועיות, יודעות בקלות לסמן את מיניותן הפורצת תמורת הסכום הנכון.

   

  כל הקשתות יורות חיצים במקביל, ישירות לכל החושים

  יש את הסוג המקובל על רוב הגברים, אשה שיוצאת ממקלחת, עם שיערה הרטוב, זה מראה מאוד סקסי, בעיקר בפרסומות.

   

  בעיניי, האשה הנכונה שמזיעה ברגע הנכון, זה הזמן בו כל כולה סקסית, כל הקשתות יורות חיצים במקביל, ישירות לכל החושים, חוויה רב חושית מעלפת.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  היא היתה פתיינית אובססיבית
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים