שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חדש: מוניטור ביתי לשמיעת דופק העובר
  היום כבר לא צריך לנחש מה שלום העובר שברחם וגם לא צריך לרוץ למרפאה בכל פעם שקצת חוששים. "בייבי לינק", מכשיר חדש המבוסס על גלי קול ועיקרון הדופלר, מאפשר להורים לעתיד לשמוע את דופק העובר ולהנות משקט נפשי

  בשורה לנשים הרות: מעתה תוכלו לשמוע את דופק העובר שלכן גם בבית, ולא רק בעת בדיקות המעקב אצל הרופא. המכשיר "בייבי לינק" ששיווקו החל בארץ לאחרונה, מאפשר לנשים ההרות ובני זוגם לבצע ניטור של דופק העובר בדומה למכשיר במרפאת הגינקולוג.

   

   

  הבייבי לינק מבוסס על שימוש בעקרון הדופלר ובגלי קול. באמצעות שימוש עצמי במכשיר יכולה כל אישה הרה לשמוע את פעימות ליבו של עוברה כבר מהשלבים המוקדמים של ההיריון, לרוב מהשבוע ה- 14. בשלבים מתקדמים של ההריון, המכשיר מספק "אות חיים" נוסף מעבר לתנועות העובר ובכך מספק שקט נפשי לאם, וגם מעניק קשר אישי בין העובר לבין האב, שלא פעם אינו מרגיש שותף מלא לחוויית ההריון.

   

  על גבי המכשיר מותקן צג קטן המציג את נתוני הדופק של העובר והוא מאפשר להורים להקליט את הדופק, להאזין לו וגם ליצור דיסק למזכרת. המכשיר מאושר על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקני (ה-FDA), מכון התקינה האירופאי (CE) ומשרד הבריאות בישראל.

   

  ביקורי שווא בחדר המיון

  "תקופת ההיריון מאופיינת בדאגות ובחששות רבים סביב התפתחותו התקינה של העובר" אומר ד"ר בני חן, מנהל אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי "מעיני הישועה", המשמש כמנהל הרפואי של חברת בייבי לינק, "התקופה מאופיינת בדאגות ובחששות רבים סביב התפתחותו התקינה של העובר. נשים רבות ממששות את בטנן בתכיפות במטרה לחוש בתנועות העובר כדי להרגיש רגועות".

   

  "השימוש במכשיר יקטין את מספר ביקורי השווא בחדרי המיון של בתי החולים, בפרט בחודשי ההריון הראשונים. השימוש אינו מהווה תחליף לבדיקות מעקב ההיריון המקובלות, אלא מספק אמצעי עזר לאישה בין ביקורי הרופא".

   

  לקראת השקתו של המכשיר בישראל הקימה החברה מערך הדרכה מיוחד של עשרות מיילדות מוסמכות בכל רחבי הארץ, שמטרתן ללמד שימוש נכון במכשיר בבתי הלקוחות ובמרכזי ההדרכה של החברה. עם שכירת המכשיר מגיעה המיילדת אל ביתה של האישה ומלמדת אותה כיצד להפעילו.

   

  • מחיר השכרת המכשיר לחודש: החל מ-180 שקלים. פרטים על השכרת המכשיר באתר החברה .

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים