שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  טרה נוסטרה

  ויוה, ימים ה', א-ד'

  פרקים 153-147

   

  מריה דה סוקורו זועמת על כך שלגומרסינדו יש ילד מאשה אחרת. גומרסינדו מודה שז'וזה אלסאו הוא בנו. ז'וליאנה מודאגת איך משפחתם תסתדר כשמתיאו לא עובד מ רוזנה מצפה לתינוק נוסף. גומרסינדו מופתע מתגובתה החיובית של אשתו. מריה דה סוקורו "מאמצת" את ז'וזה אלסאו והיא מתכוונת לשלוח אותו לפנימיה טובה. ברומו לוקח את פלורינדה להכיר את הוריו, והם לא רוצים לקבל אותה.

   

  גומרסינדו מחליט לסלוח לרוזנה ולבעלה. פרנצ'סקו וגומרסינדו דואגים לחינוכם הטוב של טיזיאו וז'וזה אלסאו. ז'אנטי מצפה לתינוק מז'וזואה. אנג'ליקה נואמת לראשונה בפני הקונגרס. פלורינדו וברומו מתחתנים.

   

  גומרסינדו לוקח את ז'וזה אלסאו לפנימיה. אנקלטו ואינס מחליטים לא לחזור לאיטליה. ברטולו ולאונורה מחליפים את אדמת הכרם שלהם באדמה בדרום. הורטנסיה לא מצליחה לשכנע את דולורס להשאר עם משפחתה. פרנצ'סקו נותן למתיאו את האדמות שלו. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  פרקים 146-142

   

  מרקו אנטוניו מספר לפרנצ'סקו שגומרסינדו לא רצה אותו בתור חתן לבתו. פרנצ'סקו , יודע את האמת, ומבקש להפסיק את עסקיו המשותפים עם גומרסינדו. רוזנה הולכת למתיאו לבקש את בנה בחזרה והוא מסרב להחזירו.

   

  גומרסינדו כועס, אך מבקש מפלורינדה לעזור לרוזנה. הוא לא מרשה למתילדה לעזור למריה דה סוקורו, למרות נסיונותיהם של ברטולו ומתילדה לפייס אותו. רוזנה לא מניחה למרקו אנטוניו בעניין הילד. מתיאו רוצה לחזור לעבוד בחווה.

   

  מתיאו עדיין עומד בסירובו להחזיר את הילד. מרקו אנטוניו לא רוצה לקחת את הילדה מז'וליאנה, כדי לא לפגוע בה.

   

  ז'וליאנה לוקחת את הילד של מתיאו בחזרה לרוזנה. ז'וזה אלסאו מגיע לחווה לבקר את גומרסינדו. ז'וליאנה אומרת לרוזנה שהיא איננה מעוניינת לחיות יותר עם מתיאו. מתיאו מאיים על ז'וליאנה שיהרוג אותה אם היא תחזור לחיות עם מרקו אנטוניו.

   

  ז'וליאנה בהריון. היא מבינה עד כמה עמוקה אהבתה למתיאו. הם מחליטים לשוב ולבנות את חייהם ביחד. ז'וזה אלסאו עומד בפני גומרסינדו וקורא לו אבא. מריה דה סוקורו מבקרת את ננה בביתו של פרנצ'סקו , והיא מאד כועסת על גומרסינדו.

   

  פרקים קודמים:

   

  פרקים 141-137

   

  מרקו אנטוניו שולח מכתב לרוזנה. מתיאו מחליט לעזוב את העבודה עם מטרצו והוא נהיה אנרכיסט. פרנצ'סקו מתכוון להחזיר לאנקלטו את כספו ורוצה שהוא יחזור לסיציליה.

   

  רוזנה מודיעה לגומרסינדו שהיא אינה זקוקה לברכתו על מנת לחזור וליות עם מרקו אנטוניו. גומרסינדו מחליט לגרש אותו מהבית למרות מחאותיהן של מריה דה סוקורו ואנג'ליקה. הוא אוסר עליה לקחת את בנה איתה.

   

  פאולה מספרת לז'וליאנה שמרקו אנטוניו ורוזנה חזרו לחיות ביחד בבית שהם היו אמרוים לגור בו. ז'אנטי וז'וליאנה מסרבות להאמין לסיפור. ז'וזה אלסאו משחק במגרש ביתו של גומרסינדו ומברך אותו לשלום.

   

  מריה דה סוקורו מודאגת מיחסיהם המתפתחים של פלורינדה וברונו. היא מפחדת שזו תיכנס להריון. היא מתכוונת לשלוח את פלורינדה חזרה לחווה. היא מבקשת מגומרסינדו להזהיר את פלורינדה שזה מה שעומד לקרות, אך הוא מסרב.

   

  ז'אנטי מייעצת למרקו אנטוניו לקחת את הילד אליו. אנג'ליקה מספרת לרוזנה שאביהם נתן את התינוק למתיאו. רוזנה מבקשת ממרקו אנטוניו לקחת ממתיאו את הילד שלהם.

   

  את התגובות לתקצירי השידור הראשון של טרה נוסטרה תוכלו למצוא כאן


  פורסם לראשונה 22/06/2007 13:51

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים