שתף קטע נבחר

סגן החשב הכללי, יצחק כהן, פורש מתפקידו

פרסום ראשון: כהן ריכז והוביל את פרוייקט המחשוב הראשי של משרדי הממשלה "ממשל זמין". כהן אמר ל-ynet כי החליט אחרי 35 שנות עבודה באוצר לצאת לדרך חדשה וכי קיבל הצעת עבודה בפרוייקט בינלאומי שקשור בבנק העולמי

עוד פרישה בצמרת האוצר - סגן החשב הכללי, יצחק כהן, הודיע היום (א') על פרישתו מתפקידו, לאחר 35 שנות עבודה במשרד האוצר. כך נודע ל-ynet. כהן שלח מכתב למ"מ שר האוצר אהוד אולמרט ובו הודיע על הפרישה.

 

כהן ריכז והוביל את פרוייקט המחשוב הראשי של משרדי הממשלה "מרכבה" ("ממשל זמין"). הפרוייקט נועד לתאם את עבודת כל מחשבי המשרדים והשירותים ובהקמתו הושקעו מאות מיליוני שקלים. פרישתו לפני התבססות הפרוייקט עלולה לעכב את התהליך ובחשב הכללי יש מורת רוח מהחלטתו. 

 

כהן אמר ל-ynet כי החליט אחרי 35 שנות עבודה באוצר לצאת לדרך חדשה וכי קיבל הצעת עבודה בפרוייקט בינלאומי שקשור בבנק העולמי. לדבריו פרוייקט "ממשל זמין" מתפקד היטב והוא משאיר אותו במצב טוב.

 

ממשרד האוצר נמסר כי כהן כבר רמז מספר פעמים בשנים האחרונות על רצונו לסיים את תפקידו. באוצר מציינים כי אין שום אירוע מיוחד אשר חייב אותו לממש את החלטתו, פרט להצעת עובדה מפתה שקיבל.

 

ממשרד האוצר נמסר כי כהן הודיע כי במעברו לסקטור העסקי לא יעסוק בנושאים טכנולוגיים בהם עסק בתפקידו באגף החשב הכללי בשנים האחרונות.

 

המידע הראשוני הגיע באימייל האדום

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יצחק (איציק) כהן
צילום: דן בלילטי
מומלצים