שתף קטע נבחר

חשד: אנס בת 16 שהכיר באינטרנט

נערה שהכירה צעיר מבוגר ממנה ב-ICQ החליטה להיפגש עמו - ולאחר מכן התלוננה במשטרה כי ניסה לאנוס אותה. הוא נעצר

המפגש באינטרנט הוביל למעצר: צעיר כבן 20, תושב גדרה, נעצר הלילה (יום ד') על ידי משטרת רחובות בחשד למעשה אינוס בקטינה בת 16, שאותה הכיר באינטרנט. האירוע היה לפני כשבוע, אך רק אתמול אזרה הנערה אומץ והתלוננה במשטרה. החשוד הכחיש את החשדות נגדו, אך למרות זאת יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון.

 

מחקירת המשטרה עולה, כי בין החשוד והנערה נוצר קשר לפני מספר שבועות באמצעות תוכנת המסרים ICQ. השניים התכתבו מבלי להכיר אחד את השני ולאחר כמה ימים, שבהם הצליח הצעיר לרכוש את אמונה של הנערה, הציע לה להפגש עמו. היא נעתרה.

 

במהלך המפגש, טוענת הנערה, ביצע בה הצעיר לפתע מעשה אינוס. הנערה, שהופתעה ממעשיו של הצעיר שחשבה שהיא מכירה היטב, ביקשה ממנו

 להפסיק וזה חדל. השניים נפרדו.

 

במשך כמה ימים נצרה הנערה את הסוד בלבה עד שאתמול הגיעה לתחנת המשטרה ברחובות, מסרה תיאור של החשוד וסיפרה על שעבר עליה. החוקרים במחלק הנוער של תחנת רחובות הצליחו לאתר את החשוד והביאו אותו לתחנת המשטרה.

בחקירה קשר עצמו החשוד לאירוע והודה שאכן נפגש עם הנערה, אך הכחיש בכל תוקף כי ביצע בה מעשה אינוס. למרות זאת, במשטרה נוטים להאמין לגירסתה של הנערה והחשוד נותר הלילה במעצר בתחנה והבוקר יובא להארכת מעצר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים