שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חדש: Live Hotmail בעברית במקום Hotmail.co.il
  הוטמייל ישראל המיושן הוחלף בגירסה דוברת עברית ל-Live Hotmail של מיקרוסופט. הבשורה האמיתית: התיבה תיגדל ל-2 גיגה בייט

  MSN ישראל מחליפה את מערכת הדואר האלקטרוני המיושנת הוטמייל ישראל בשירות Windows Live Hotmail, שפעלה עד עתה באנגלית (אך תמך גם בעברית) באתר Live.com של מיקרוסופט.

   

  החברה השיקה את גירסת הבטא של מערכת הדואר האלקטרוני החדשה, Windows Live Hotmail בעברית, לאתר MSN ישראל והחלה רשמית את תהליך ההרשמה והשדרוג. הגירסה העברית עלתה לרשת במסגרת ההשקה בינלאומית של המערכת ב-36 שפות שונות.

   

  MSN ישראל לא תעביר אוטומטית את ההודעות אשר בתיבות הוטמייל ישראל הישן לשירות החדש. במקום זאת, היא קוראת למשתמשים הישראלים הרשומים בשירות להשתדרג למערכת החדשה. בעלי תיבות בשירות הישן יוכלו עדיין לגשת אליהן באמצעות הממשק הקודם, ולייבא את רשימת אנשי הקשר ותוכן התיבה לשירות החדש.

   

  Windows Live Hotmail בעברית זהה למערכת המקורית באנגלית, אך אין בה אפשרות לכתובת עם סיומת ישראלית, name@hotmail.co.il, אלא רק כתובת עם סיומת בינלאומית - name@hotmail.com. משתמשים שיעברו למערכת החדשה לא יוכלו לעבור עם כתובת הדואר האלקטרוני הקודמת שלהם שמסתיימת ב-co.il, אלא ייאלצו להירשם מחדש ולפתוח חשבון נפרד.

   

  במערכת שולב שירות אבטחה שמסמן כל מייל חשוד בצבעים, בהתאם לדרגת הסיכון שלו. כמו כן קיים אנטי-ספאם,שמעדכן את מסנני הדואר של מיקרוסופט כשהמשתמש מסמן הודעה כדואר זבל.

   

  החידוש המהותי ביותר הוא השדרוג בנפח התיבה מ-3 מגה בייט לכל חשבון - נפח זעום -  ל-2 גיגה בייט, בזהה לנפח המוצע בשירות הבינלאומי.

   

  לשם השוואה, אצל המתחרות מקבלים קצת יותר: ב-Gmail נפח התיבה עומד על כ-2.9 גיגה בייט, ויאהו ביטלה לאחרונה את ההגבלה על גודל התיבה (ובכך התחייבה לנפח אחסון אינסופי).

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חדש: Live Hotmail בעברית במקום Hotmail.co.il "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים