שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ברברה סטרייסנד לישראל?
  לאחרונה התקיימו מגעים לגבי הופעה של הדיווה הגדולה בארץ, ונציג מטעמה אף ערך סיור לוקיישנים. המפיק שוקי וייס: "מדובר בבדיקה ראשונית"

  בימים האחרונים מתקיימים מגעים להבאתה של ברברה סטרייסנד לישראל. בשבוע שעבר אף ביקר כאן נציג מטעם ההפקה של סטרייסנד בכדי לערוך סיור לוקיינשים. כך נודע ל-ynet.


  90 מיליון דולר מסיבוב ההופעות. סטרייסנד (צילום: איי פי)

   

  על המגעים להבאתה של סטרייסנד לישראל אחראי המפיק הוותיק שוקי וייס. "מדובר בבדיקה במישור המאוד ראשוני", סיפר וייס ל-ynet. "אני לא יכול

  להגיד שתהיה הופעה של ברברה סטרייסנד בשנה הבאה בישראל. אבל יש סיבובי הופעות גדולים, ובודקים גם אחרים כמו פול מקרטני, זאת מכיוון שכרגע שקט ונינוח. אמנם דברים יכולים להשתנות מחר, אבל במישור הבינלאומי, המדיני והבטחוני, כרגע אין לנו דרמות, אז חזרנו פחות או יותר לעבוד על סיבובי הופעות שהם גדולים מאוד.

   

  "שוב, מדובר בבדיקות ראשוניות במישור הכלכלי, על התאמת המקומות ועוד. אני כן יכול לומר שנציג מטעם ההפקה של סטרייסנד היה בישראל לפני שבוע ועשינו סיור. אני חושב שהשבענו את רצונם בקשר ליכולות, ועכשיו זה מתגלגל".

   

  בעבר עלה כבר שמה של סטרייסנד כמי שתשתתף ב-2009 בחגיגות המאה להיווסדה של תל אביב. אם אכן תגיע לישראל, היא תערוך הופעה אחת ויחידה. סטרייסנד הפתיעה את מעריציה ואת תעשיית המוזיקה בשנה שעברה כשחזרה לבמה לאחר שש שנות היעדרות.

   

  סטרייסנד החלה את מה שהגדירו העיתונאים בארצות הברית כ"סופרבול של הקונצרטים", באוקטובר שנה שעברה. סיבוב ההופעות נפתח בפילדלפיה  וסטרייסנד טיילה עימו ברחבי ארצות הברית. בעקבות סיבוב זה, יצא לאחרונה גם אלבום כפול שמתעד את ההופעות.

   

  על פי הדיווחים בתקשורת האמריקנית, סטרייסנד הרוויחה כ-90 מיליון דולר מסיבוב ההופעות. לאחר שעלתה על במות ארצות הברית, היא המשיכה לאירופה והופיעה בחודשים האחרונים באירלנד, גרמניה, אנגליה, אוסטריה, שוויץ ועוד.

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ברברה סטרייסנד לישראל?"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים