שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  גל של מדוזות בדרך לצרפת

  סרטם עטור השבחים של שירה גפן ואתגר קרת יוקרן החל בספטמבר ב-60 בתי קולנוע ברחבי צרפת. בחודש מרץ הקרוב יעלה הסרט לאקרנים בארה"ב

  אין ספק שפרס מצלמת הזהב בפסטיבל קאן האחרון עשה לסרט הישראלי "מדוזות" את קידום המכירות הטוב ביותר שאפשר. סרטם של שירה גפן ואתגר קרת יופץ החל ב-5 בספטמבר בששים בתי קולנוע ברחבי צרפת, כך מאשרת היום חברת ההפצה "Pyramide" שאחראית בין היתר גם על הפצת סרטיהם של וודי אלן, ניקיטה מיכאלוב ואלחנדרו גונזלס אינאריטו בצרפת.

   

  בחברת ההפצה מדגישים כי מדובר בהפצה גדולה במיוחד עבור סרט שאינו דובר צרפתית או אנגלית. במקביל נרכש הסרט להפצה בארה"ב על-ידי החברה האמריקנית "צייטגיסט", שמפיצה בין היתר את סרטיהם של פרנסואה אוזון, אטום אגויאן ודירק ג'רמאן.

   

  מנכ"לית חברת ההפצה האמריקנית, אמילי רוסו, אמרה על סרטם של גפן וקרת: "'מדוזות' הוא סרט מיוחד במינו, ולמרות שהוא עמוק מאוד, חריג ולא סטנדרטי, הוא עדיין נגיש ומצליח לבדר ולכבוש את ליבם של קהלים רחבים. הזכייה בפרס 'מצלמת הזהב' בפסטיבל קאן אולי נתפסה בעיני רבים כמפתיעה, אבל בכל הנוגע לסרט הזה שום הצלחה שהיא לא תפתיע אותי".

   

  הסרט יצא לאקרנים ברחבי ארה"ב החל בחודש מרץ 2008. "מדוזות" מחבר בין שלושה סיפורים של נשים שונות שמתנקזים אל חוף ימה של תל אביב. בסרט מככבים שרה אדלר, נועה קנולר, מונט דה לטורה, גרא סנדלר, זהרירה חריפאי, אילנית בן יעקב, נעמה נסים וניקול ליידמן.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים