שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  גידול של 45.8% ברווח הנקי של בנק ערבי ישראלי

  הרווח הנקי של הבנק הסתכם במחצית הראשונה של השנה ב-47.1 מיליון שקל. הרווח מפעולות מימון לפני הפרשה לחובות מסופקים הסתכם ב-104.7 מיליון שקל, גידול של 6%. לבנק 25 סניפים ובכוונת ההנהלה לפתוח סניפים חדשים בזמן הקרוב

  הרווח הנקי של בנק ערבי ישראלי, מקבוצת בנק לאומי, הסתכם במחצית הראשונה של 2007 ב-47.1 מיליון שקלים, גידול של 45.8% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

   

  הרווח מפעולות מימון לפני הפרשה לחובות מסופקים הסתכם ב-104.7 מיליון שקל, גידול של 6%. ההכנסות התפעוליות והאחרות הסתכמו ב-46.2 מיליון שקלים, גידול של 14.9%.

   

  התשואה נטו על ההון העצמי הסתכמה ב-28.3% על בסיס שנתי, לעומת 20.1% בתקופה המקבילה אשתקד. ההפרשה לחובות מסופקים הסתכמה ב-3.2 מיליון שקל, שיפור של של 25.6% לעומת התקופה המקבילה.

   

  הגידול ברווח הושפע בין השאר, מקיטון בהוצאות השכר בסך 11.5 מיליון שקלים. הירידה בהוצאות השכר המיוחדות, נבעה מהטבות לעובדי הבנק עקב הפרטת חברת האם בשנת 2006 ומקיטון בהפרשות לפנסיה עקב שינויים אקטואריים.

   

  ההוצאות הסתכמו בששת החודשים הראשונים של השנה ב-72 מיליון שקל, ירידה של 9.4% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

   

  המנכ"ל, יצחק אייל: "בשנה האחרונה הגדיל הבנק את היקף ההשקעות בבינוי וטיפוח הסניפים, במערכות טכנולוגיות חדשות, בהקמה של מוקדי ייעוץ להשקעות ובשדרוג רמת השירות. אנו מתכוונים להמשיך בהרחבת מערך הסניפים ובזמן הקרוב ייפתחו סניפים חדשים".

   

  בנק לאומי יפרסם את הדו"חות הכספיים לרבעון השני של השנה ב-29 לאוגוסט.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ישראל סאן
  יצחק אייל , מנכ"ל בנק ערבי ישראלי
  צילום: ישראל סאן
  מומלצים