שתף קטע נבחר

Lenovo הפיצה עדכון למעבר מ-Vista ל-XP

יצרנית המחשבים השלישית בגודלה בעולם החלה להפיץ בתשלום תקליטור, המאפשר לבעלי מחשבים ניידים עם Windows Vista לשדרג מטה (downgrade) ל-Windows XP

Lenovo, יצרנית המחשבים השלישית בגודלה בעולם, החלה להפיץ בתשלום תקליטור Windows XP Recovery, המאפשר לבעלי מחשבים ניידים עם Windows Vista לשדרג מטה (downgrade) ל-Windows XP.

 

"יש לכם מערכת הפעלה Vista Business או Ultimate, ואתם חייבים להמשיך להשתמש ב-Windows XP למשך זמן מה", על פי ההודעה שפורסמה באתר Lenovo, "למשך תקופה מוגבלת Lenovo מספקת לכם תקליטור Windows XP Recovery עבור שדרוג מטה מ-Vista. משתמשים בעלי מערכות מורשות יכולים לרכוש את התקליטור עד ה-31 ביולי, 2008".

 

לאחר התקנת Windows XP, מיקרוסופט לא תדרוש ממשתמשי Lenovo להפעיל מחדש את מערכת ההפעלה שברשותם, ובעתיד הם יוכלו לשדרג שוב ל-Vista.

 

הצעד האחרון של Lenovo, שנענתה לצורכי הלקוחות, הוא סימן נוסף לחוסר הבשלות של Vista. על אף דיווחי מיקרוסופט אודות קצב מכירות משביע רצון, Dell, יצרנית המחשבים השנייה בגודלה בעולם, הודיעה כי היא שבה למכור מחשבים ניידים עם XP בעקבות דרישת הלקוחות, ואילו מנכ"ל Acer אמר כי Vista מאכזבת.

 

במקביל, Lenovo ו-Dell ישווקו מחשבים ניידים עם לינוקס, ואילו Dell מפתחת מחשבים עם תוכנת וירטואליזציה שתאפשר להריץ Windows, לינוקס ומערכות הפעלה נוספות במקביל.

 

תודה לאלעד רינד על העדכון באימייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים