שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ליהוק חדש ל"בובות"

  גאלה קוגן, שכבר מלוהקת למיני סדרה של HOT, תגלם בדרמה היומית החדשה של הכבלים, "בובות", דוגמנית בלונדינית סטיגמטית

  גאלה קוגן, שחקנית ודוגמנית בת 19, תגלם דוגמנית בדרמה היומית החדשה של HOT "בובות" שתחליף בחורף את העונה השנייה של "האלופה". יתכן שבשנה הבאה תשמעו עליה רבות, שכן היא כבר מלוהקת למיני סדרה של HOT: "תעשה לי ילד" שמצטלמת בימים אלה ותעלה בדצמבר.

   

  ב"בובות" היא תגלם את שירן, דוגמנית בלונדינית בת 18, בסוכנות "ביוטי". שירן צמודה לדולצ'ה, הכלבה שלה (הכלב השני שלה, גבנה, נדרס לא מזמן). שירן היא ילדת תפנוקים שחושבת שמגיע לה הכל; עולמה התרבותי מתחיל ונגמר בMTV, למרות אוצר המלים האנגלי המאוד מצומצם שלה. היא אינפנטילית בצורה משעשעת, ולעיתים מעוררת תדהמה, מצפה שיעשו בשבילה הכל ויוצאת מתוך הנחה שכל מי שמסתכל עליה, רוצה אותה (גברים) או מקנא בה (נשים). עבור נאווה, בעלת הסוכנות, שירן היא לא יותר מעוד דוגמנית והיא רודה בה בקשיחות, כפי שהיא רודה בכל הסובבים אותה. במצבים כאלה, שירן מפעילה את הממטרות, אבל נאווה כבר ראתה מספיק דמעות בחייה כדי לא להתרשם.

   

  קוגן מצטרפת למירי בוהדנה, תום אבני, אלי אלטוניו ואבי קורניק שכבר לוהקו לסדרה. במרכז הטלנובלה: שתי סוכנויות דוגמנות הנמצאות בסכסוך רגשי ועסקי מתמשך. בעלי שתי הסוכנויות, אריק ונאווה, הם נאהבים לשעבר שהפכו לאויבים, והם נמצאים ביריבות מתמדת. המלחמה המקצועית המרה והאכזרית ביניהם מהולה בחשבונות אישיים לא פתורים ועומדת בדרכם של יעלי, בתה של נאווה, ותומר (אלטוניו), בנו של אריק, שמתאהבים זה בזו.  

   

  גלה קוגן היתה מועמדת להנחות לצד חברי Usless ID את "אקזיט על הגג", והיא תופיע כאמור במיני סדרה החדשה שתשודר ב- HOT3 "תעשה לי ילד", בתפקיד נינה, אחת מחברותיו של רם (גל תורן), כוכב הסדרה.  

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים