שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  סוגרים עונה - התוצאות

  זה לא היה פשוט, אנחנו יודעים, אבל בסופו של דבר אתם הכרעתם ובחרתם את הנשיקה הלוהטת, את המבאס, את הקורעת וואת השחקנים האלופים של העונה. קבלו את התוצאות המפתיעות של סקר סיום העונה של האלופה

  אז מי היה האלוף שלכם, ומי היתה האלופה? מה היתה הנשיקה הכי לוהטת ואיזו טרגדיה היתה הכי כואבת? אתם הצבעתם ובחרתם את הרגעים והדמויות שאהבתם העונה באלופה, אז רגע לפני שנפרדים מהם לשלום, קבלו את תוצאות הסקר ובואו לראות מה אתם אהבתם השנה.

   

  מה היתה הנשיקה הכי לוהטת?

   

  אז מה היתה נשיקה הכי לוהטת? התוצאות המפתיעות הוכרעו על חודו של אחוז אחד בלבד. כנראה שהנשיקה הלסבית של זיוה ואלינור לא ממש עשתה לכם את זה, אבל הנשיקה של אסי וקארין ממש כן. הנשיקה של הזוג הכי מסובך באלופה זכתה ה-45% מהקולות ועקפה אפילו את נשיקת הפיוס הלוהטת של סער וליאן שקיבלה רק 44% מהקולות שלכם.

   

  מי יצא הכי גבר? 

   

  גם הפעם התוצאות היו מפתיעות ונראה שהתקשתם להחליט מי מבין שני הערסים הקשוחים שיעשו הכל בשביל הבחורות שלהם יצא העונה יותר גבר. כמובן שג'וש נותר הרחק מאחור אבל התוצאה היא תיקו של 47% מהקולות בין סער פדידה לאסי תבריזאצ'י. מי היה מאמין?!

   

  מי היה הלוזר של העונה?

   

  במקרה הזה לא היתה לכם שום בעיה להצביע באופן חד משמעי על מי שהוכיח שוב ושוב במהלך העונה שהוא מגה-לוזר אמיתי : דורי בראל, שזכה ב-68% מהקולות שלכם. ובכל זאת, כדאי לזכור לו את הפרקים האחרונים שבהם הוא מגלה תושייה ומנסה לכפר על כל הפאדיחות שהוא עשה במהלך העונה. אולי כמו מילי, בעונה השלישית הוא ישוב אלינו קשוח ובטוח מתמיד.

   

  מי היה הכי קורע? 

    

  ומי הכי הצחיק אתכם העונה? גם פה הבחירה לא היתה פשוטה, אבל בסוף ניצחה האחת והיחידה, הבלתי נלאית וככל הנראה האישה הכי קורעת בתולדות הטלנובלה הישראלית - טובה גמזו, שקיבלה 51% מהקולות שלכם. אחריה, בלי שום ספק קורע, אבל כנראה קצת פחות, הגיע אוסקר שלייפר עם 37% אחוז מהקולות. מסקנה: אולי לצעירים באלופה יש מה ללמוד מהזקנים.

   

  מה היתה הטרגדיה של העונה?  

   

  הטרגדיה ששברה לכולנו את הלב היא כמובן המוות של סיגי בר חיים, שאפילו האונס הנוראי של ליאן לא הצליח להתחרות בה. 86% מהקולות שלכם, רוב מכריע בהחלט, קבעו כי הטרגדיה העצובה והקשה ביותר העונה היתה מותה בטרם עת של הספרית החמודה והמצחיקה שכל כך אהבנו. 

   

  מה היתה הפרידה של העונה? 

   

  העונה השנייה של האלופה היתה רצופת פרידות, אבל בלי שום ספק הפרידה הכואבת והעצובה מכולם היתה הפרידה של רני וריטה שזכתה ב-55% מהקולות שלכם. הרגע שבו ריטה משאירה את רני העיוור לבד ונוסעת לטייל בדרום אמריקה, שזה בעצם היה החלום שלו, נגע בלב של כולנו. במקום השני זכתה הפרידה של אסי ואלינור ב-38% אחוזים מהקולות.

   

  מה היתה התגלית של העונה? 

   

  גם תגליות מפתיעות היו בעונה הזאת של האלופה, אבל זאת שהפתיעה אתכם יותר מכל היתה העובדה שמיטל אוגנסיאן עדיין בחיים. היא קיבלה 46% מהקולות שלכם. במקום השני, עם 36%מהקולות זכתה התגלית שמילי המרשעת הפכה את עורה והתאהבה באמת ובתמים בדורי בראל, ולא רק בגלל הכסף שלו. ושוב, כנראה הקטע הלסבי של אלינור לא ממש עשה לכם את זה.

   

  מי היה המבאס/ת של העונה? 

   

  בתואר המבאס של העונה זכה לא אחר מרני זליג שהעביר כמעט את כל העונה השנייה של האלופה ברחמים עצמייים, התבכיינויות והתעלקות על ריטה. כך לפחות אתם חשבתם כשהענקתם לו 42% מהקולות שלכם. במקום השני ברשימת המבאסים של העונה הגיעה ניקי גודאר שתמיד ידעה איך להפריע לסער וליאן, וכמובן ניסתה לחסל את סער ושילמה על כך בחייה. ניקי קיבלה 27% מהקולות.

   

  מי הם האלופים של העונה?

  מי היו האלופים שלכם העונה? ההכרעה שלכם לא היתה פשוטה, אבל שלושה גברים גדולים באמת הגיעו לגמר. במקום הראשון עם 38% מהקולות שלכם, האלוף של העונה הוא לא אחר מיהודה לוי ששיחק אותה שוב עם סער פדידה, חסר המתחרים.


  יהודה לוי. מה נעשה בלעדיו בעונה השלישית?

   

  במקום השני בקטגורית השחקן האלוף של העונה זכה הפנים החדשות של האלופה, איתי תורג'מן שהגיע לטלנובלה מעולם הקולנוע והשתלב בה הכי טוב שאפשר. איתי קיבל 19% מהקולות שלכם.


  איתי תורג'מן. יודע לשחק אותה ערס (צילום: קרן נתנזון) 

   

  ולמקום השלישי הגיע השחקן הכי אלוף, הכי אהוב והכי חמוד בתולדות האלופה, זה שסבל הכי הרבה בעונה הזאת - עפר שכטר, שהביא אותה במשחק הכי הזוי שאפשר וגרם לכולנו להזדהות איתו באבל על סיגי. שכטר קיבל 16% מהקולות שלכם.


  עפר שכטר. מלנכוליה אהובתי. (צילום: שירן וולק)

   

  מי הן האלופות של העונה?

  ולבסוף, הקטגוריה האחרונה והכי הכי חביבה: מי היו השחקניות האלופות שלכם, מי מהנשים ההורסות של האלופה עשתה לכם את זה? אז למקום הראשון הגיע כמובן בת זוגו באלופה של האלוף - עדי הימלבלוי, שזכתה ב-30% מהקולות שלכם.


  עדי הימלבלוי. מתוקה והורסת (צילום: קרן נתנזון)

   

  במקום השני בקטגורית הנשים האלופות, זכתה בהפרש לא גדול מעדי, התגלית הגדולה של העונה לירון ויסמן שקיבלה 28% מהקולות שלכם. מתברר שהמהפך של מילי גמזו אכן שבה את ליבכם והוכיח לכם שלירון היא שחקנית אלופה.

  לירון ויסמן. התהפוך מרשעת עורה? (צילום: ענת מוסברג)

   

  ואחרונה חביבה בקטגורית האלופות של העונה היא לא אחרת מהשחקנית שהגיעה לאלופה מפריז הקרירה, וממשיכה ממנה לשחק בסדרה "הפמליה" בארה"ב. מי שהיתה מבאסת אבל גם שחקנית הורסת ג'וליה לוי בוקן שזכתה ב-15% מהקולות שלכם.


  ג'וליה לוי בוקן. הביאה אליפות (צילום: קרן נתנזון)

   

   

  זהו. תם ונשלם הסקר ואיתו גם העונה השנייה והלוהטת של האלופה. תודה שהצבעתם והשפעתם ונתראה בעונה השלישית או בטלנובלה הבאה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תורג'מן. נחשו איזה תואר הוא קיבל
  לאתר ההטבות
  מומלצים