שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רמי וריטה נפרדים?
  נפלה עטרת ראשנו. רמי וריטה, הזוג הנצחי של המוסיקה הישראלית, מפריד כוחות. בינתיים מדובר אמנם בקורות גג נפרדות, אבל מקורבים יודעים לספר שמדובר במתח ארוך, שהחל כבר עם עליית המופע של ריטה, ONE

  זו כנראה לא השנה של הזוגות היציבים בארץ. אחרי הדצים  מגיע תורם של ריטה ורמי קליינשטיין, שהחליטו בתום 28 שנים יחד, מתוכן כמעט 20 שנות נישואים ושתי בנות משותפות, לפרק את החבילה. על פי הדיווחים השניים מתגוררים כעת בנפרד, אך טרם התקבלה החלטה סופית על גירושים.

   

  על בקעים בקשר ידעו לספר מקורבים לזוג כבר לאחר עליית המופע הגרנדיוזי “one” של ריטה, בו הושקעו כספים רבים.

   

  לאחרונה עלה שמם לכותרות בעקבות תביעת המיליונים, שהגישו נגד חברת "הליקון", בטענה למעשי זיוף, מרמה והעלמת הכנסות שנעשו במהלך ניהול חשבונם.

  על פי העדויות במהלך המאבקים המשפטיים מנסים השניים לשקם את מערכת היחסים ביניהם.

   

  שני כוכבי המוזיקה הישראלית הכירו עוד כשריטה הייתה בת 17, וצפתה ברמי בן ה-16.5 מופיע על בימת עיר הנוער. הקשר המשיך כשנפגשו בבחינות לצבא, ולאחר מכן כששרו יחד את פסקול הסרט "הפנימייה". הם נישאו בשנת 1988, אחרי 11 שנות חברות, על גג דירה ביפו. בהמשך הביאו לעולם את בנותיהם, משי ונועם.

   

  המדור נזכר בראיון שנתנה ריטה לפני חמש שנים ברדיו 103, בו סיפרה שכשמשי שמעה את המילים של השיר הזה שכתב רמי, היא בכתה מאוד וביקשה ממנו לשנות את המילים. האם כבר אז נזרעו זרעי הפרידה? לאלוהי הסלבז הפתרונים.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים