שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  באה לטפל בטראומת אונס - והמטפל תקף

  הוריה של בת 15 הפנו אותה לרום הראל, מטפל בשיטות אלטרנטיביות, מפני שסבלה מתופעות פוסט-טראומה לאחר אונס שעברה. המטפל המשיך להיות עמה בקשר גם לאחר שהטיפול הופסק, ועל פי כתב האישום, שיכנע אותה לקיים עמו יחסי מין ואמר לה כי הדבר הינו חלק מהטיפול. היום הואשם בבעילה אסורה בהסכמה

  מטפל בשיטות אלטרנטיביות נאשם בעבירות מין חמורות ובהן בעילה אסורה בהסכמה של ילדה בת 15 - כך עולה מכתב אישום שהגיש היום (א') עו"ד דן בהט מפרקליטות מחוז ירושלים לבית הדין המחוזי בבירה נגד רום הראל.

   

  מכתב האישום עולה כי הילדה נזקקה לטיפול רפואי ונפשי לאחר אונס קודם שעברה, הואיל וסבלה מפוסט-טראומה, חרדות, הזיות וסיוטים. משפחתהּ פנתה אל הנאשם על מנת שיטפל בבתם בתקווה שתוכל להתגבר על הטראומה הקשה שפקדה אותה.

   

  הראל טיפל בילדה במשך כמה חודשים, אך לפני כארבעה חודשים החליטו ההורים להפסיק את הטיפול בבתם. ואולם הראל המשיך לקיים קשר עם הילדה ושוחח עמה פעמים רבות בטלפון והצ'טים, ואף נפגש איתה כמה פעמים. 

   

  ביולי הוציא בית-המשפט בנצרת צו האוסר על הראל לקיים קשר עם הילדה, אך באוגוסט אירח אותה בדירתו שבחיפה, ואף שיכנע אותה לקיים עמו יחסי מין, תוך כדי שהסביר לה שהדבר הינו חלק מהטיפול שהיא עוברת. הראל נאשם שעשה זאת בשתי הזדמנויות נוספות.

   

  בתחילת ספטמבר שיכנע הראל את הילדה לעזוב את ביתהּ ולהגיע אליו, שם הכין לה מקום מחבוא, והיא שהתה אצלו במשך חמישה ימים. בימים אלה ביקרה המשטרה אצל הנאשם שטען כי הוא אינו יודע היכן נמצאת הילדה. ב-7 בספטמבר לקח הראל את הילדה לרופא נשים על מנת שירשום לה מרשמים לגלולות למניעת היריון. למחרת נסעו השניים ליער בירושלים, שם הקימו אוהל, ישנו בו וקיימו בו יחסי מין.

   

  הראל מואשם בבעילה אסורה בהסכמה של קטינה מתחת לגיל 15, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו והפרת הצו שהוציא בית-המשפט בנצרת.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים