שתף קטע נבחר

אז למה גברים מעדיפים נשים צעירות?

אני אישית דווקא למדתי את סודות האשה הבשלה, ומי שחווה את זה לא ימהר לוותר. אבל הלכתי לשאול אחרים מה מושך בעלומים. אז ככה: התמימוּת, ליטוף האגו, החזרה לנעורים, ואין להקל ראש גם בציצים עומדים וחצופים. הקוסם חוקר

שאלתי מסביב, לא רק את המעגל הקרוב, בדקתי גילים שונים, מקצועות חופשיים מסוגים שונים, חלק נשואים, רובם בעצם נשואים. מעטים התקוממו נגד עצם השאלה הזאת. "מי בכלל אמר שזה נכון? אני אישית לא חושב ככה". לא התווכחתי עם אף אחד.

 

רק אחד עזר לי בניסוח והעלה שאלת משנה לגבי השאלה המקורית ששאלתי. הוא בעצם פיצל את הנושא לשני דיונים:

 

  • מדוע גברים מעדיפים נשים צעירות מהם?

  • מדוע גברים מעדיפים נשים צעירות?

 

התמקדתי בשאלה השנייה, "מדוע לדעתך גברים מעדיפים נשים צעירות?" כמעט כל מי שענה, נתן תחושה של שור שראה את הבד האדום. כולם קפצו על השאלה בשמחה.

 

רק עוד רגע, וידוי קטן: אני אישית למדתי את סודות האשה הבשלה, ומי שחווה את זה פעם אחת לא ימהר לוותר. הריגוש ותחושת "בן ה-18" במפגש נעורים סוער יש להם את הקסם שלהם, אבל זה טריק זול לעומת הרגישות והמורכבות של הכישוף הנשי שמבשיל.

 

הנה ממבחר התשובות של הגבר הישראלי המצוי (בסביבתי):

 

איש רוחני המלמד הליכה על גחלים לוחשות ענה לי: "כדי לשחרר את הילד האלוהי ולהעלות את הערך שלך". הוא נתן כדוגמה את האינסטלטור שלו, שמסתובב כמו תרנגול עם מישהי צעירה במיוחד.

 

גבר אחר, שחצה כבר את 60 שנותיו ואוהב בכל ליבו את זוגתו המבוגרת ממנו, חייך בשקט ואמר, "כי הם מפחדים מהעוצמה הנשית. על מנת להתמודד עם אשה בשלה אתה צריך ערך עצמי גבוה, שלרובנו אין".

 

איש צבא לשעבר נעץ מבטו בנקודה לא ברורה, אמר "בשביל הנוסטלגיה, זה מעלה זכרונות נעימים, תמימות. בצעירות נותנות יותר, יש להן נכונות. אשה מבוגרת עושה שיקולי כדאיות" וחזר להביט בי בעצב.

 

איש מחשבים, צעיר לשעבר, אמר "כי אשה צעירה לא שואלת יותר מדי, לא מבקשת יותר מדי, מסתפקת במועט". והוסיף: "זה יותר אנרגיה, יותר כיף, וחוץ מזה, הציצי מדליק, קטן חמוד ועומד חצוף".

 

"אפשר להשתטות איתן, הן מתלהבות משטויות"

עיתונאי אחד ענה בלי לחשוב פעמיים: "בגלל הבטן השטוחה, היא צועקת יותר, בתולית ועדינה. וגם יש להן סבלנות, אפשר להשתטות איתן, הן מתלהבות משטויות, בשנייה שהיא מתפשטת זה מחזיר לך את הנעורים האבודים שלך".

 

פסיכולוג אחד ענה בלי היסוס: "בגלל הפחד מפני המוות, האשליה שאם תהיה עם צעירה תישאר צעיר לנצח".

 

איש מחשבים צעיר ואופטימי אמר: "כי הן משוועות לֶרֳצות, חסרות ניסיון, אפשר ללמד אותן, לקלקל אותן".

 

מנכ"ל אחראי במיוחד היה לרגע מודאג מהשאלה, אחר כך ניסה להבין את המטרה. "תלוי", הוא התפתל, "אם זה בשביל סטוץ אז התשובה ברורה – בגלל הנעורים, בגלל הטריוּת. אבל אם זה בשביל החיים עצמם, רק נשים בוגרות".

 

זקן אחד אמר לי: "מה, לא מספיק לך הקופת-חולים שלך, צריך ללכת לשתיים?"

 

מטפל הוליסטי: "ברור לגמרי, מעבר לעור החלק והמראה המלבב, הבונוס האמיתי הוא שתוך זמן לא ארוך במיוחד היא תטפל בך, ולא אתה בה, ברוב המקרים".

 

מוזיקאי אחד ענה בקצרה ובנחישות: "בגלל הריח".

 

קוסם מתחרה היה באותו כיוון: "בגלל הטעם, הטריות, תחושת הניילונים שעל המושבים".

 

צייר אחד שתק ארוכות ולבסוף ענה - "בגלל הצל שהצעירות עושות, הוא דק יותר ונעים למגע".

 

פילוסוף אחד ממש כעס עלי וניתק את הטלפון.

 

המוכר בקיוסק ענה במהירות מפתיעה, "בגלל החדירה, שהיא יותר מהירה, הצעירות משתוקקות יותר ולא צריך להתעכב".

 

טכנאי מטוסים (במיל) ענה שזה כדי להשיג את הבלתי אפשרי, בניגוד להיגיון ובעיקר בגלל הפאסון. אחר כך הוא צחק ואמר "גמישות חסדים".

 

כוכב עולה בהנחיית תוכניות ילדים מסר את משנתו הסדורה והמקיפה: "לאשה צעירה יש נפש צעירה, זה מאפשר לך להרגיש צעיר יותר, ואסור לשכוח שזה משכיח ממך את העובדה שאתה גדל. צעירה תרצה להוכיח לך שיש לה ניסיון ותהיה חדורת מוטיבציה להראות שהיא שווה ומנוסה. חוץ מזה, גברים אוהבים 'לחנך', 'לעצב' מיניות, ואשה צעירה תהיה תמיד קשובה. יש גם את עניין ה'פרו ורבו'."

 

בהקשר זה סוכן ביטוח אחד הראה לי את ההסתברות הנכונה להתרבות, כולל גרף משכנע שמראה פוריות ביחס לגיל, וגידף על הקושי שלו כגבר כרסתן ומקריח למצוא נערה מתאימה להזדווגות .

 

חבר מהמגזר הערבי אמר: "גברים מבוגרים רוצים אשה צעירה כי הם טיפשים וחסרי ניסיון בחיים".

 

"השקעה נכונה, המשמרת את הנעורים והחיוניות"

איש נדל"ן אמר שזאת השקעה נכונה, המשמרת את הנעורים והחיוניות, יש את המשובה ופריקת העול. אפשר לשכוח ממחויבות (שיש כלפי נשים מבוגרות יותר), והכי חשוב - זה משכיח את הגיל שלך.

 

ילד אחד בן 12, אולי נער, ששמע במקרה את השיחה שלי, ענה מבלי שנשאל בכלל: "מה זאת אומרת? זקנות לא אוהבות את זה".

 

הדוור שלי ענה (בחיי!): "עניין של מיקוד... כי זה מגיע יותר מהר לכתובת הנכונה".

 

אמרגן מזדקן אחד אמר: "זה טוב לעסקים, זה מושך קהל, אבל זה מאוד מעייף וכמעט בלתי אפשרי".

 

ושאלתי גם אשה אחת שאני מכיר, בשלה, חכמה במיוחד וחושנית בטירוף, למה נשים מבוגרות יעדיפו גבר צעיר? היא לא התחכמה, לא הוסיפה או סייגה, פשוט חייכה וענתה: "בגלל הקושי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"כשהיא מתפשטת זה מחזיר לך את הנעורים האבודים"
צילום: ויז'ואל/פוטוס
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים