שתף קטע נבחר

בלעדי: לבייב מוציא את קולנוע לב מקניון רמת אביב

אפריקה ישראל הודיעה לרשת בתי הקולנוע כי חוזה השכירות שלהם יפוג בסוף חודש דצמבר. במקום בתי הקולנוע יפעלו בקניון רשתות אופנה בינלאומיות

אפריקה ישראל של לב לבייב הודיעה בימים האחרונים לרשת בתי הקולנוע לב על תום חוזה השכירות שלה בקניון רמת אביב. כך נודע ל-ynet. לב נדרשת לפנות את בתי הקולנוע עד חודש דצמבר ובשטחים שיתפנו תכניס אפריקה ישראל שוכרים חדשים, בעיקר מתחום האופנה.

 

לטענת אפריקה ישראל, חוזה השכירות של רשת בתי הקולנוע עם הקניון מסתיים בחודש דצמבר ואין בכוונתה להאריכו.

 

חמשת אולמות הקולנוע בקומה העליונה של קניון רמת אביב יועדו במקור לחברת תיאטראות ישראל אך לבסוף הם הושכרו לחברת סרטי שני ובתי קולנוע לב, המחזיקה 6 בתי קולנוע נוספים במרכז תל-אביב, רמת גן, ירושלים, אבן יהודה, הרצליה ועומר. בתי הקולנוע בקניון רמת אביב אינם פועלים בשבתות, כחלק מהמדיניות של לבייב, זאת להבדיל מבתי הקולנוע של רשת לב במקומות אחרים הפועלים גם בשבתות. 

 

דובר קניון רמת אביב מסר בתגובה: "הנהלת הקניון מצאה כבר לפני שנה כי אלפי לקוחות הקניון מבקשים להתחדש בחנויות נוספות ובינלאומיות". מעבר לכך הוסיף הדובר, הנהלת הקניון איננה נוהגת להתייחס לתוכניותיה העתידיות של הקבוצה".

 

מחברת לב סרטים ובתי קולנוע נמסר בתגובה: "נכנעו ללחצי אפריקה ישראל לפנות את השטח בקניון רמת אביב משום שהם מעדיפים לייעד אותו לחנויות אופנה".

 

בעליו של קניון רמת אביב ובניין המשרדים שמעליו נמצאים בבעלות חברת מקרקעי המרכז, שבעלת השליטה המרכזית בה היא אפריקה ישראל (74%). יתרת המניות התחלקה עד לא מזמן בין חברת הביטוח מגדל לחברת אזורים שבשליטת שעיה בוימלגרין, שמכרה לפני חצי שנה את חלקה בקניון כחלק מהפירוד העיסקי בין בוימלגרין ללב לבייב.

 

המידע הראשוני לידיעה הגיע באימייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לב לבייב
צילום: צביקה טישלר
צילום: צביקה טישלר
קניון רמת אביב
צילום: צביקה טישלר
מומלצים