שתף קטע נבחר

בגלל התקלות: yes תפתח לשבועיים את ה-DVD בוקס

חברת הטלוויזיה בלוויין החליטה לצאת במחווה ללקוחותיה שסובלים בארבעת השבועות האחרונים מתקלות חוזרות ונשנות: תפתח בשישי הקרוב את ה-DVD בוקס בחינם למשך שבועיים. שווי ההטבה: 340 שקלים

חברת yes החליטה היום (ג') לצאת עם מחווה ללקוחותיה, שסובלים בארבעת השבועות האחרונים משיבושים קשים בשידורים, וללא פתרון נראה באופק.

 

החברה הודיעה כי החל מיום שישי הקרוב ייפתח ה-DVD בוקס בחינם לכל לקוחותיה (כ-540 אלף) ולמשך שבועיים. מדובר על סדר גודל של 18 סרטים שניתן יהיה לראות בחינם במשך התקופה. כל שהלקוחות יצטרכו לעשות זה להגיע לערוץ 6 בלוויין, לבחור את הסרט בו הם מעוניינים מבין שלל הסרטים, ולהתחיל לצפות. עלות כל סרט בדרך כלל עומדת על 18.90 שקלים, כך שמדובר בהטבה של כ-340 שקלים.

 

עם זאת, ב-yes מדגישים כי לא מדובר בפיצוי, אלא במחווה בלבד מאחר שהם מרגישים צורך ללכת לקראת הלקוחות. בהמשך, נמסר מהחברה, נדבר על פיצוי.

 

לקוחות חברת הטלוויזיה בלוויין סובלים בארבעת השבועות האחרונים משיבושים קשים בשידור: התמונה מרצדת או קופאת, הקול נשמע מקוטע ועוד כהנה וכהנה. ההתחלה היתה ביום התקיפה בסוריה, ב-6 בספטמבר בעיקר ללקוחות הצפוניים של החברה, אך בהמשך היא התפשטה לחלקים אחרים בארץ. 

 

מאז החברה לא הצליחה לאתר את מקור התקלה. בהתחלה היתה סברה כי מדובר במכ"מים ובפעילות אלקטרונגנטית של צה"ל. לאחר מכן הועלתה סברה כי מדובר בבעיה בתדרים של הלוויין עמוס, וכעת הסברה הרווחת היא שמדובר בפעילות של ספינה גרמנית שמשייטת באזור חופי הארץ.

 

מכל מקום, היום אחד הלקוחות החליט כבר לעשות מעשה, והגיש נגד החברה בקשה לתביעה ייצוגית בהיקף 122 מיליון שקלים בגין התקלות בשידור וחוסר האונים של שירות הלקוחות של החברה, שקורס תחת העומס.  


פורסם לראשונה 02/10/2007 16:33

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים