שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  גבעתיים: קבלן כרת עץ וניתק בניין ממים וטלפון
  תושבי רחוב רמה 14 בגבעתיים לא ציפו לחגוג כך. קבלן שעבד במגרש סמוך ניתק אותם ממים, מקווי הטלפון והכבלים, לאחר שכרת עץ אורן מוגן. העירייה התגייסה לעזרתם

  עיריית גבעתיים מתכוונת להגיש תלונה במשטרה נגד קבלן פרטי שכרת עץ אורן בערב החג, הפיל אותו על בניין וניתק את התושבים ממים, טלפון וכבלים. בין היתר נותק חולה לב בן 90 ממוקד לשירותי רפואה דחופה. בעירייה ניסו להשיג כל הערב את הקבלן, אך המאמצים עלו בתוהו, ולכן החליטו לפעול לבדם לתיקון המצב.

   

   

  תושבי הבניין ברחוב רמה 14 בגבעתיים לא ציפו לבלות כך את ערב החג. קבלן שעבד במגרש סמוך, ויישר את השטח, כרת עץ אורן גדול, המוגן על-פי חוק, והפיל אותו על ביתם. הוא ניתק קווי בזק, כבלים ושבר את ברז המים המרכזי של הבניין. העץ הכרות גם חסם חלק מהכביש. תושב אחד הבניינים הסמוכים למקום האירוע התקשר ישירות לסגן ראש העיר וזה הקפיץ את ראש העיר מארוחת החג.

   

  למקום הוזעקו מיד ניידת החילוץ וההצלה של תחנת כיבוי האש העירונית וכמו כן הוזעק צוות בזק וצוות של אגף שפ"ע (שיפור פני העיר). טרקטורים וכוחות פינוי וכיבוי אש של העירייה פעלו עד לשעות הלילה.

   

  מעיריית גבעתיים נמסר ל-ynet כי התובעת העירונית תגיש תלונה במשטרה נגד הקבלן. בעירייה אומרים כי "מעבר להיבט החוקי של כריתת עץ מוגן וגרימת נזק לתשתיות - יש כאן גם נושא ערכי. יש פה בניין שבו אנשים חוגגים וסועדים את ארוחת החג".

    

  ראש העירייה, ראובן בן-שחר, מסר: "נגיש תלונה נגד הקבלן הפוגע. מדובר במעשה חמור כאשר ערב החג פשוט מנתקים בניין שלם מהעולם החיצון. לא חיכינו לקבלן או לרשויות ולחברות השונות ופעלנו מייד להחזיר את השירותים האלמנטריים לתושבים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "גבעתיים: קבלן כרת עץ וניתק בניין ממים וטלפון"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים