שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הישראלים סיימו את ראלי הפרעונים

  מירוץ המדבר המפרך הסתיים והביא עמו תוצאות מעורבות עבור קבוצת משתתפים ישראלית גדולה מהרגיל. יש כבוד

  מירוץ ראלי הפרעונים 2007 הסתיים בתחושות מעורבות בצוות מיצובישי-פוינטר שהשתתף באירוע. לאחר כמעט 3,000 ק"מ של רכיבה ונהיגה במשך שבעה ימים ובתנאים מדבריים, שמתחו את סיבולת הנהגים, הנווטים והצוותים המלווים עד קצה היכולת, חצו המתחרים את קו הסיום בקהיר. כאשר המיצובישי פאג'רו של רז הימן (נהג) והלל סגל (נווט), אשר התחרה בקטגוריית T1, סיים במקום ה-14 הכללי והשני בקטגוריה (דיזל משופר). השניים סיימו בפיגור של כ-70 שעות (כולל שעות-עונשין) ממנצחי המירוץ, כריסטיאן לאביל ופרנסואה בורסוטו עם ניסאן נבארה.


  במידה ולא ראיתם את התמונה מרשימה הזו מימין - הנה שוב

   

  מיצובישי נוסף בקבוצה, טנדר האנטר בו נהג שי שמעוני וניווט גדעון בן שמואל, פרש ביום הראשון של התחרות לאחר תקלה קשה והמשיך את האירוע כמלווה ומסייע להימן-סגל. האחרונים היו זקוקים לו, מכיוון שבין היתר נדרשו לשפץ את המנוע בשטח, ולהתאושש מהתהפכות קשה. פאג'רו פחות משופר היה הרכב השלישי בקבוצה, ובו נהג ניצן שקל וניווט אורי גרוס. גם שניים אלה התקשו אף הם להשיג תוצאה טובה.

   

  ישראלים נוספים שלקחו חלק באירוע היו ערן וולנברג על אופנוע KTM525, שסיים 11 בדירוג הכללי ושלישי בקטגוריה, כשש שעות ו-40 דקות אחרי המנצח. דידי אברהמי - אף הוא רכוב על אופנוע KTM530, סיים 31 בדירוג הכללי ושמיני בקטגוריה. ערן גלוסקא (KTM525) הגיע למקום 33 בדירוג הכללי ו-13 בקטגוריה, ואילו רוי פרונדהיים על טרקטורון בומברדייר, הגיע למקום ה-60 בדירוג הכללי והשני בקטגוריה בה לקח חלק.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ראלי הפרעונים - הימן באוויר
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים