שתף קטע נבחר

פנייה למורים: השביתה תפגע ב"הקש בדלת"

האגודה למלחמה בסרטן ביקשה מארגון המורים לדחות את השביתה כדי שלא לפגוע במבצע ההתרמה "הקש בדלת", בו אמורים להשתתף תלמידים רבים. יו"ר האגודה לרן ארז: "נודה לסיועך, המלחמה בסרטן היא המלחמה של כולנו"

האגודה למלחמה בסרטן פנתה היום (ד') לארגון המורים בבקשה לבטל ביום שני הקרוב את השביתה בתיכונים מאחר שהיא מאיימת על הצלחת מבצע ההתרמה "הקש בדלת". במכתב ששיגרה האגודה ליושב ראש הארגון, רן ארז, נכתב: "אנו קוראים לך, יחד עם ציבור גדול מאוד של חולים ובריאים, לסייע להצלחת המבצע. בקשתנו הנרגשת היא כי גם אם תאלצו לפתוח בשביתה, אנא דחו את תחילתה לאחר תום החגים היהודים והמוסלמים".

 

 

יושב ראש האגודה למלחמה בסרטן, פרופ' אליעזר רובינזון, המשיך וכתב: "נודה מאוד לסיועך, וסיוע חברי ארגון המורים, שיאפשר לנו להמשיך לפעול בעד החולים ונגד המחלה, כי המלחמה בסרטן היא המלחמה של כולנו. נודה ונעריך מאוד אם תושיטו לנו יד ותאפשרו לנו לקדם את המאבק - מאבק שבכוחו להציל חיים".

השביתה שלהם:
החליפו לוח בחול / מורן זליקוביץ'
תלמידים ברחבי הארץ ניצלו את השביתה לבלות בחופים, בקניונים ובמרכזי הבילוי האחרים. היינו בחוף מציצים בתל-אביב, ופגשנו תלמידים מאושרים
לכתבה המלאה

 

נוכח האיום על הצלחת המבצע, גם יושב ראש איגוד האונקולוגים, פרופ' יורם כהן, פנה לארגון המורים בשם 20 מכונים אונקולוגים המטפלים בעשרות אלפי חולים. "האגודה למלחמה בסרטן הינה הארגון הוולונטרי היחיד בארץ שעוזר לנו, הרופאים והחוקרים, לסייע לחולים במישורים רבים", כתב, "נודה לדחיית שביתתכם כך שתימנע פגיעה במבצע חשוב זה".

 

מבצע ההתרמה השנתי של האגודה למלחמה בסרטן - "הקש בדלת" - הינו מקור תרומה מרכזי של האגודה, שפעילותה

מתאפשרת הודות לתרומות הציבור וללא מימון מתקציב משרד ממשלתי כלשהו. במסגרת מבצע ההתרמה אמורים כ-70 אלף תלמידי בתי הספר וחניכי תנועות הנוער להקיש על דלתות התושבים במטרה לגייס תרומות עבור 120 אלף חולי הסרטן בישראל הנמצאים בטיפול או במעקב.

 

באגודה אומרים כי התרומות שיאספו במבצע "הקש בדלת" יאפשרו, בין השאר, רכישת מכשירים רפואיים חדשניים ומתקדמים למרכזים הרפואיים לטיפול בחולי הסרטן, תממן עשרות מחקרים של רופאים וחוקרים בישראל ותסייע לביצוע פעילויות הסברה להגברת המודעות למחלות הסרטן בקרב הציבור הרחב.

 

מארגון המורים העל-יסודיים לא נמסרה תגובה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עופר מאיר
רובינזון. מאבק לחיים
צילום: עופר מאיר
ארז. שביתה ללא הגבלת זמן
צילום: דודי ועקנין
מומלצים