שתף קטע נבחר

צילום: אבי אוחיון, לע"מ

מיקי גולדווסר: העסקה עם לבנון - צעד בונה אמון

אמו של אהוד גולדווסר אמרה כי "מדינת ישראל הוכיחה בעסקה הזו שכוונותיה רציניות והיא מתייחסת אל המשא ומתן בכובד ראש". היא קראה למשפחות האסירים הלבנונים ללחוץ על חיזבאללה

מחכים לבנים: מיקי גולדווסר, אמו של החייל החטוף אהוד גולדווסר, אמרה הערב (יום ב') כי העסקה שבוצעה עם לבנון, בה הוחזרה גופת ישראלי שגופתו נסחפה ללבנון תמורת אסיר לבנוני ושתי גופות של מחבלי חיזבאללה, יכולה לשמש צעד בונה אמון לקראת משא ומתן על שחרור בנה ואלדד רגב.

 

גולדווסר אמרה כי בני משפחתה קיבלו עדכון חלקי כבר אתמול על העסקה עם חיזבאללה, על-מנת שלא יופתעו. לדבריה, היא ושאר בני המשפחות לא ידעו כי הגופה שתוחזר לישראל, תהיה של גבריאל דוויט, שטבע וגופתו נסחפה ללבנון.

 

"העסקה יכולה לשמש צעד בונה אמון למשא ומתן שקשור אלינו", אמרה גולדווסר. "מדינת ישראל הוכיחה בעסקה הזו שכנותיה רציניות והיא מתייחסת אל המשא ומתן בכובד ראש. אני מקווה שעכשיו גם חיזבאללה ייקח את הדברים לתשומת הלב, ושהמשפחות הלבנוניות שיקיריהן נמצאים בידי ישראל ילחצו על הארגון לקדם את המשא ומתן".

 

גולדווסר הוסיפה כי היא שמעה על כך שחלק מהמשפחות הלבנוניות שקשורות לעסקה היום, המתינו לגופות ולאסיר ששוחרר בצד הלבנוני של מעבר הגבול בנקורה. "הם ראו שאפשר לעשות עסקאות עם ישראל, שישראל מכבדת את המשא ומתן ואת ההסכמות, ועכשיו תורן ללחוץ על ממשלתם ועל חיזבאללה", היא אמרה.

 

אביו של אלדד, צבי רגב, אמר כי הוא לא עודכן מראש על העסקה וכי הופתע לשמוע עליו אחר הצהריים בכלי התקשורת. "אני מקווה שהעסקה הזו מהווה את השלב הראשון בדרך לעסקה עם הבנים שלנו, במהרה ובקרוב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רונן בוידק
גולדווסר. המשפחה עודכנה
צילום: רונן בוידק
מומלצים